چشم بیدار شما هستیم *بروزرسانی شد(صبح سه شنبه 5 دی)

بروزرسانی صبح سه شنبه 5 دی 1391:

متاسفانه دومین روز سرگردانی و بی خبری داوطلبان آزمون وکالت 91 نیز سپری شد و وارد سومین روز شدیم.

امروز هم مانند روزهای گذشته به صورت لحظه به لحظه پیگیر اخبار مربوط به اعلام نتایج آزمون وکالت خواهیم بود و هر خبر و اطلاع قابل اعتنایی را برای اطلاع همه ی عزیزان در وبسایت منتشر خواهیم کرد و اخبار مهم از جمله اعلام نتایج آزمون فورا از طریق سامانه پیامک تخصصی حقوق دادآرمون ( 3000003013) به همه ی اعضا اعلام خواهد شد.

تشکر و یک خواهش:

از همراهی همه ی عزیزانی که با قرار دادن کامنت یا پیام آفلاین یا ارسال ایمیل اعلام نظر فرمودند یا ما را مورد لطف و توجه قرار دادند بسیار سپاسگزاریم، توضیحا توجه همه ی بازدیدکنندگان محترم را به این نکته ی مهم جلب می کنیم که از پیام های خود از کلمات مناسب و قابل انتشار استفاده کنند و از نام بردن اشخاص خودداری کنند، تا ما و همه ی عزیزان فرصت بیشتری برای استفاده از مطالب ارسالی پیدا کنیم.

اتفاقاتی که امروز انتظارشان را خواهیم داشت:

با توجه به قرار گرفتن خبر صدور دستور یک مقام قضایی مبنی بر توقف اعلام نتایج آزمون وکالت بر روی خروجی دو خبرگزاری معتبر و مشهور ایسنا و مهر انتظار می رود با شروع امروز ابعاد رسانه ای این اتفاق که در طول تاریخ بی نظیر بوده است گسترش پیدا کند، و حتما رسانه ها توجه خاصی به شرایط سختی که برای خیل عظیم داوطلبان ایجاد شده است خواهند نمود.

از سوی دیگر فشار افکار عمومی بر رسانه ها در روز های گذشته توجهات را به مشکلات ایجاد شده بیشتر خواهد کرد و این مسئله مسوولان عالی را به اقدام برای حل مشکل ترغیب خواهد نمود، ایجاد محدودیت و ممانعت از دسترسی افراد به حقوق مکتسبه شان که از مجاری قانونی کسب کرده اند چیزی نیست که مسوولان حکومت اسلامی کشورمان بتوانند به راحتی از کنار آن بگذرند، چرا که نمی توان به این دلیل که کسانی از نهادی شکایت و مطالبه حقی دارند دسترسی عده ی زیادی از داولبان که در آزمونی رسمی و قانونی شرکت کرده اند را به حقوق مکتسبه شان مسدود کرد.

دیشب و پس از انتشار اسناد صدور دستور بازپرس دادسرای خارک تهران مبنی بر توقف اعلام نتایج آزمون وکالت، و همین طور گفتگو با ایشان و اعلام صریح ایشان مبنی بر اینکه بر خلاف شایعات از کار بر کنار نشده اند، شخصی که به عنوان شاکی در پرونده ی منشا این مسائل شناخته می شود از تغییر بازپرس پرونده و حتی رییس مجتمع قضایی خارک در پی اصرار ایشان بر دستور صادره شان خبر داد. این خبر که به طور غیر رسمی و توسط شاکی پرونده و تنها در یک سایت (قانون آنلاین) منتشر شده است در صورت تایید و انتشار رسمی می تواند امیدهای تازه ای برای داوطلبان ایجاد کند.

نهایتا امید جدی می رود امروز سه شنبه ماراتن سنگین اعلام نتایج به پایان برسد و داوطلبان به آنچه مستحق آن هستند برسند.

توصیه:

اگر هنوز عضو سامانه پیامکی تخصصی حقوق دادآزمون نیستید، با ارسال عدد 92 به شماره ی 3000003013 (سیصد هزار، سی، سیزده) عضویت رایگان تان را ثبت کنید

نکته:

برخی دوستان در کامنت ها و پیام هایشان از مسائلی مانند تقلب و دستکاری نتایج و پارتی بازی و …  یا از ابطال آزمون وکالت امسال اظهار نگرانی کرده بودند، شکل گیری شایعات و اخبار غیر معتبر و موثق یکی از عوارض فضای غیر شفاف و عدم اطلاع رسانی به موقع و کافی مراجع رسمی است، توصیه ما به همه ی عزیزان چه در این مورد خاص و چه به طور کلی این است که فقط به اخباری که از منابع رسمی و معتبر منتشر می شود اعتنا کنند، خیلی اوقات شاید بی خبری و سردرگمی بهتر از اعتماد به شایعات و اخبار غیر معتبر باشد.

غیر از اینها فرضی چون ابطال آزمون وکالت امسال که بیش از 43000 جوان در آن شرکت کرده اند و نهاد های رسمی و قانونی مانند سازمان سنجش آموزش کشور و کانون های وکلا متولی برگزاری آن بوده اند بسیار دور از ذهن و شبیه به یک شوخی است. خوشبختانه همه ی مخاطبان ما از فرهیختگان و متخصصان علم حقوق هستند و مطلع می باشند که تخلفات نهادهای رسمی در امور داخلی شان نمی تواند به حقوق مکتسبه ای که مردم صحیحا به دست آورده اند خللی وارد کند، این مثل آن است که مثلا کارمند اداره ی ثبت با تقلب و رشوه و پارتی بازی و هر خلاف و مفسده ای به استخدام اداره ثبت در آمده باشد، ایشان و همه ی کسانی که در این روند با ایشان همراه بوده اند مجرم و قابل تعقیب و مجازات هستند ولی به این عنوان نمی توان اسناد مالکیتی که با امضای ایشان برای مردم صحیحا صادر شده است را باطل کرد!

راهنمایی:

پس از اعلام نتایج داوطلبان چند دسته خواهند بود:

دسته اول آنهایی که پذیرفته شده اند- قطعا خود و خانواده شان خوشحال خواهند بود و شاکر، اینها با فروکش کردن شور و شادی نخستین در مسیر تازه ای قرار می گیرند که کم فراز و فرود تر از مسیری که پشت سر گذاشته اند نخواهد بود.

توصیه به این دسته:

 • از خدا بخواهید این موفقیت را فرصتی برای خدمت صادقانه و شرافتمندانه به مردم در مسیر احقاق حق و استقرار عدالت توسط شما قرار بدهد
 • دوستانتان که پذیرفته نشده اند را فراموش نکنید، مخصوصا کسانی که با هم درس می خواندید و در این مدت همراه بوده اید
 • تجربیاتتان را از کسانی که می خواهند در آزمون آینده شرکت کنند دریغ نکنید
 • همواره دانشجو باشید و خود را بی نیاز از آموختن و مطالعه ندانید

دسته دوم کسانی که انتظار داشتند قبول بشوند ولی قبول نشده اند- ممکن است احساس خشم یا غم شدید داشته باشند، نمی دانند چه جوابی باید به خانواده و دوستانشان بدهند، کاخ آرزوهایشان را فروریخته می بینند.

توصیه به این دسته:

 • به یاد بیاورید که همه ی مقدرات در دستان خداوند است، صبور باشید و شکست را تحمل کنید و آن را مقدمه ای برای پیروزی قرار بدهید
 • برنامه ی مطالعه تان را با توجه به ایراداتی که داشته اید بازنگری و از همین امروز پیگیری کنید
 • وکالت بیشتر از آنچه هست نزد دانشجویان حقوق جذاب و خواستنی نمایش داده شده است، حتما راه های بهتری برای استفاده از علم و تخصصتان می توانید پیدا کنید
 • از گرفتار شدن در چاله ی فرافکنی پرهیز کنید، سعی کنید کاستی ها و ضعف هایتان را بی رو دربایسی با خودتان شناسایی و بر طرف کنید

دسته سوم کسانی که انتظار زیادی برای قبولی نداشتند و قبول هم نشده اند- ممکن است احساس یاس و نا امیدی داشته باشند، به خاطر فرصت هایی که برای مطالعه از دست داده اند حسرت بخورند و از خودشان دلخور باشند.

توصیه به این دسته:

 • مطمئن باشید حتی با استعداد و توان متوسط ولی همراه با پشتکار و نظم می توان به راحتی در آزمون ها پذیرفته شد
 • از تجربه و برنامه ریزی دوستانتان که در آزمون پذیرفته شده اند نهایت استفاده را بکنید
 • همه ی نگاه و توجهتان را به آینده معطوف کنید، به خودتان بِباوَرانید که چون می خواهید و تلاش می کنید پس حتما می توانید در آزمون های آینده موفق بشوید

بروزرسانی دوشنبه 4 دی 1391

با توجه به تماس های مکرر بازدیدکنندگان گرامی به اطلاع می رساند، همکاران ما همچون 48 ساعت گذشته به صورت لحظه ای در حال رصد منابع اطلاعاتی مختلف برای کسب اخبار در مورد اعلام نتایج آزمون وکالت هستند.

توصیه ما به شما داوطلب گرامی این است که به جای خیره شدن به مانیتور و رفرش کردن صفحات این کار را به ما واگذار کنید و با حفظ آرامش و تسلط مشغول به کاری که برایتان دلپذیر و آرامش بخش است بشوید، مطمئن باشید به محض اعلام نتایج، بلافاصله از طریق سامانه پیامک دادآزمون به شما اطلاع داده خواهد شد و شما جزو اولین کسانی خواهید بود که از اعلام نتایج مطلع می شود.

اگر هنوز عضو سامانه پیامکی تخصصی حقوق دادآزمون نیستید، با ارسال عدد 92 به شماره ی 3000003013 (سیصد هزار، سی، سیزده) عضویت رایگان تان را ثبت کنید.

همچنین توجه شما را به این نکات جلب می کنیم:

– نتایج در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، در قسمت “متفرقه” که در اواسط صفحه اصلی قرار دارد و پس از ورود به سایت سنجش باید کمی به پایین صفحه اصلی بروید، یا اینکه در همان صفحه اصلی از منوی سمت راست صفحه بر روی “متفرقه” کلیک کنید.

– از مراجعه به سایت اسکودا خودداری کنید! چون هم نتایج در ابتدا در این سایت اعلام نمی شود و اسکودا هم لینک به سایت سازمان سنجش خواهد داد و هم اینکه به دلیل ضعف فنی سایت اسکودا در باز کردن ان مشکل زیادی را تحمل خواهید کرد.

– پس از اعلام نتایج حتما سایت سنجش با ترافیک زیادی مواجه خواهد شد و این ممکن است بر روی سرویس دهی آن اثر منفی بگذارد، اگر هنگام ورود اطلاعات با خطا مواجه شدید نگران نشوید و دوباره تلاش کنید، به هر حال حتی کارنامه ی کسانی که قبول نشده باشند هم قابل مشاهده خواهد بود.

– اگر برای اطلاع از نتیجه خودتان خیلی عجله دارید، توصیه ی ما این است که بلافاصله پس از دریافت پیامک از سامانه ی دادآزمون و مطلع شدن از اعلام نتایج پیش از هجوم داوطلبان، برای دریافت کارنامه تان به سایت سنجش مراجعه کنید، حتی اگر بیرون از منزل هستید و دسترسی به اینترنت ندارید اطلاعاتتان را در اختیار کسی که می شناسید بگذارید و از او بخواهید کارنامه ی شما را دریافت کند.

 شوخی:

برای تغییر روحیه:

تا حالا چند بار آرزو کرده اید که ایکاش به جای آزمون وکالت در آزمون استخدامی دانشگاه بناب شرکت کرده بودید؟!

یا چقدر بعد از هر بار رفرش کردن صفحه دلتان می خواسته با این صحنه مواجه بشوید؟! کدام صحنه؟!! اینجا کلیک کنید تا ببینید!

 

 


27 دیدگاه در “چشم بیدار شما هستیم *بروزرسانی شد(صبح سه شنبه 5 دی)”

 1. به همه عزیزانی که اینهمه فشار روانی بی مورد به خودشون وارد میکنن توصیه میکنم عوض این استرس های مخرب از
  همین الان مثل من بشینن دامنه اطلاعات حقوقیشونو با مطالعه منابع بیشتر گسترش بدن که حتی اگه قبول بشن تازه
  اول کار هستن چون برای اینکه بتونن وکیل خبره ای بشن و نتیجه زحماتشونو به نحو احسنت بگیرن باید دس از مطالعه
  بر ندارن و قبولی یا مردودی رو پایان راه پر پیچ و خم وکالت ندونن، در پایان برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

 2. منم یکی مثله شمام که دو روز دارم پوچ زندگی میکنم!
  چه زندگیه مزخرفی!همه چیزو تعطیل کردم،با صدای گوشیم قلبم از جا میکنه که شاید دادازمون یا یکی از دوستام باشه!
  به امید موفقیت همه اونایی که زحمت کشیدن…

 3. سلام،راستش من بااینکه زیادامیدی به قبولی ندارم،استرسم زیاده!!!ولی باحرفای شما واطلاع رسانی عالیتون قوت قلب میگیرم.یعالمه مرسی ی ی ی…

 4. واقعا چه روزای سختیه واسه اونایی که خیلی تلاش کردن من مامانم شرکت کرده خیلی زحمت کشید این انصاف نیست اگه لغو بشه……امیدوارم همه شما و مامان من بعد از اعلام نتایج خوشحال بشین ………میدونین بچه ها شما میتونین دوباره دوباره اگه خدایی نکرده اتفاقی افتاد بخونین ولی………………….شاید باور نکنین ولی با وجود اینکه خودم شرکت نکردم و منتظر نتیجه سالها زحمت مادرم هستم از همه شما بیشتر استرس دارم….از سایت خوب داد ازمون ممنون که پیگیر این مسئله هستند ….به امید شادی همه

 5. ای خدا کاسه یه صبرم سر اومد !!!!!!!!!!
  دادو بیداد که در محفل ما رندی نیست که برو شکو برم داد ز بیداد کشم!!!

 6. بابا دم شما گرم اینجا یکم بویی از امید میاد ولی فک نکنم دیگه خبری بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 7. داریم روز شماری میکنیم روزهایی پر از التهاب از صبح تا شب پشت سیستم شبم کابوس جواب و می بینیم. من و همسرم و 2 تا خونواده 2 روز زندگی نداریم اخه این انصاف؟؟؟؟/ خوب اینا که دیدن این ایرادات هست مجبور بودن بگن 3 دی جواب می یاد میگفتن 10 دی می یاد آخه از اتحادیه که خودش دم از قانون و عدالت مهال این حرکت؟

 8. بیچاره سجنجش چیکار کنه؟؟
  سنجش فقط فقط مجری آزمون بوده و بس…..
  این شاکی یقه ی متولی آزمون رو گرفته که با چه مجوزی این آزمون رو برگزار کردی؟؟
  من نمیدونم اون زمان هیشکی نبود بیاد بگه آقا ، عزیز ، نفهم ، بفهم که مجوز نداری….و نمی تونی همچین غلطی بکنی
  همچین بازرسی داریم ما….

 9. بچه هادیشب تاصبح خواب مندنی پور دیدم.حیف که سایت سنجش واس دیدگاه جایی رو نذاشته وگرنه الان حسابی بارش میکردیم.بچه ها به نظرم اصلا تصییح نشده.

 10. آخه عزیزای دلم چراوقتی میدونیدصدامون به جایی نمیرسه اینقدخودتدن روعذاب میدید.حرفتون روبزنیداماصبور باشید

 11. خیلی خوب بود به خصوص طنز آخر………آفرین واقعا خوشم اومد حال و هوام عوض شد تو این اوضاع

 12. ای خدا…یا داره پارتی بازی میشه یا ااا …..کلا پیچوندن همه رو و لغو میشه…..خدایا بس نیست این همه انتظار?????عرضه ندارن جلو موانع رو بگیرن ک

 13. نتایج آزمون قضاوت فردا منتشر میشه واسه اینکه بتونید تصمیم بگیرید که وکالات کنید یا قضاوت و برای آینده برنامه ریزی کنید بهتره صبور باشید( وکالت یا قضاوت)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. ای کاش 21 دسامبر دنیا تموم شده بود که انقد زجر نمیکشیدیم بخدا دیگه نا ندارم خسته شدم 🙁 🙁 🙁 🙁

 15. تا الان که ساعت2 بعداظهر شد خبری نیست من نمی دونم این آقای مندنی پور و کی کرد رئیس کانون. سالی که نکوست از بهارش پیداست یعنی خودش نمی دونه این آزمون چقدر حساس؟؟؟؟؟؟ آخه هیچ کسم جواب درست نمیده که این جواب پس کی میاد

 16. وای چرا نمیاد پس .بابا از بس به این مانیتوره زل زدم خسته شدم .این سازمان سنجش هم مرض داره ها والا بخدا یه ملتی رو گذاشتن سر کار.

 17. واقعا دیگه دارم مشکوک میشم یعنی چه خبره اگه با دست مبارکشونم تصحیح می کردن تا الان تموم می شد. امیدوارم به درد ما عزیزاشون دچار بشن

 18. ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا زن داداشم اشکه منو دراورده
  جون مادرتون نتایج رو بدین…..
  بابا صد رحمت به علمی کاربردی دوهفته قبل اعلام نتایج بهت اس ام اس میده باتبریک شما درفلان رشته فلان دانشگاه قبول شدین برای شما که وکالته باید بیشتر واسه دانشجوهاتون ارزش قائل باشین…. نکنه زیر لفظی میخواین….

 19. همه ی دوستانی که تا امروز صبح پیامک فرستاده اند عضویتشان ثبت شده است و نیازی به ارسال عدد 92 ندارند

 20. ای بابا این اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی دانشگاه بناب رنگ و رو رفته شد از بس ما نگاهش کردیم خدا کنه یکی از فرزندای روسای سنجش یه سال عمرش و بذاره بعد الاف بشه برای نتیجه و استرس بگیره و شب تا صبح خوابای عجیب ببینه تا بفهمه چی میکشیم

 21. دستتون درد نکنه… ولی من واقعا نمی تونم بی خیال بشم! مگر از خونه بذارم برم بیرون! :)) من دیروز یه اس ام اس خالی زدم ولی برام پیامی حاوی اینکه عضو سامانه شدم نیومد…

 22. ای بابا ! باز هم دست شما درد نکنه.ولی بخدا دق کردیم. نمیشه از اون سازمان سنجش بی وجدان بپرسید کی موشک اعلام نتایج رو به هوا پرتاب میکنند. الهی به شرایطی دچار شن که حال ملت رو درک کنند. ببندن درشو راحت میشن مردم وجوونا بخدا .

Comments are closed.