محکومیت ۱۵ میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا و ارز در ایلام

نعمت الله بیرانوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۲۸۸ پرونده قاچاق کالا و ارز و تعهدات گمرکی در این استان به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.
وی افزود: شعبه های بدوی در مرکز استان و چهار شعبه در شهرستان های دهلران ، مهران ، دره شهر و سرابله طی این مدت با بررسی دقیق پرونده ها توانستند تمامی آنها را مورد رسیدگی قرار داده و مختومه کرده اند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام یادآور شد: مهم ترین تخلفات شکل گرفته در حوزه کالا و ارز مربوط به قاچاق گوشی های تلفن همراه و برنج بوده و طی مدت یاد شده مهم ترین محموله قاچاقی که در استان شناسایی و پرونده آن به تعزیرات حکومتی شهرستان چرداول ارجاع شد ، کشف ۹۵ تن برنج قاچاق بود که پس از بررسی خاطیان به ۹ میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
بیرانوند تاکید کرد: کارشناسان تعزیرات حکومتی استان به صورت مستمر در استان و شهرستان ها جهت رسیدگی فوری قاطع و بازدارنده به تخلفات اعلامی حضور خواهند یافت و در کوتاهترین زمان ممکن به پرونده های رسیدگی می کنند.
وی گفت: هم اکنون چهار شعبه بدوی در مرکز استان و چهار شعبه نیز در شهرستان های مهران، دهلران، دره شهر و سرابله به تخلفات صورت گرفته در حوزه تعزیرات حکومتی رسیدگی می کنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام افزود: رسیدگی به تخلفات تعزیراتی شهرستان سیروان در شعبه سرابله، ایوان و ملکشاهی در شعبه ایلام و در بدره و آبدانان در شعبه دره شهر مورد رسیدگی قرار می گیرد.

 

 

منابع آزمون قضاوت٬ آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬وکالت ۹۵٬ کارشناسی ارشد٬ کانون٬ کانون مرکز٬کانون وکلا٬ کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬کلاسهای آمادگی وکالت٬آخرین اخبار حقوقی٬ مرجع حقوقی٬ وکالت٬ آزمون