آیا ۱۱سپتامبر دیگری در راه است؟!

قطعاً اولین کشوری که از رهگذر حوادث تروریستی سود می برد، رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل است و چه بسا پشت صحنه و کارگردان اصلی ناامنی های تروریستی در سطح دنیا همین طیف نژادپرست و بی منطق باشند.

 متن یادداشت حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده با عنوان« آیا یازده سپتامبر دیگری است؟!» به شرح ذیل است:

این روزها با گسترش دامنه تروریسم دولتی، این ارمغان غرب و اروپا و بلکه بهتر بگوئیم صهیونیزم بین الملل که بلایی غیرقابل پیش بینی برای امنیت جامعه بین الملل به شمار می رود، نه تنها کشورهای منطقه و جوامع اسلامی بلکه محیط بین الملل را آبستن حوادث و اتفاقاتی غیرقابل جبران نموده است. راهبردهای غلط نظام سلطه در پوشش های عوام فریبانه همواره در پوشش امنیت جهانی، حقوق بشر، دمکراسی، آزادی و… تاکنون پلشت ترین و کریه ترین جلوه از ناامنی و ظلم و تحکم و دیکتاتوری را برای بشریت در اقصی نقاط جهان به همراه داشته است، این باور درست بیشتر در مناطقی از دنیا ملموس تر است که رد پای آمریکائیها و رژیم صهیونیستی و برخی دیگر از کشورهای اروپایی همچون انگلیس و یا وابستگان منطقه ای آن ها همچون عربستان، به وضوح دیده می شود. آنچه از رهگذر اتفاقات اخیر در پاریس (فرانسه) می توان فهمید این حقیقت است که برهم زنندگان امنیت و آسایش ملتها خود تحمل کمترین و کوچک ترین حادثه و بحران را در کشورهایشان ندارند، این در حالی است که همواره ادعای امن ترین و آرام ترین کشورها را هم داشته و دارند.
کافی است حادثه تروریستی پاریس را با همه تنفری که نسبت به عاملان آن در وجدان انسانهای روی زمین از هر نژاد و زبان و آئینی نقش بسته است، مورد تجزیه و تحلیل عالمانه و منصفانه قرار بدهیم. صاحب نظران در حوزه مِتد (روش) تحلیل پدیده های سیاسی، یکی از عوامل مهم در رسیدن به تحلیل قریب به صواب را شناسایی کلیدواژه ها و یا محورهای مرتبط با هر پدیده سیاسی می دانند، که پس از شناسایی به طور منطقی چینش و در کنار هم قرار می گیرد تا بدین وسیله بتوان با توجه به پیشینه تاریخی آن، اعلان موضع و اظهارنظر نسبتاً درستی ارائه نمود. حال با توجه به همین عامل برخی از مهم ترین کلیدواژه ها و نکته های مرتبط با حادثه خونبار تروریستی در فرانسه را از نظر می گذرانیم:
همزمانی انفجار در ضاحیه لبنان و فرانسه
مهم ترین حامیان تروریسم به ویژه داعش چه رژیمهایی بوده و هستند؟
توسعه دامنه تروریسم و دامن گیری حامیانش
جان کری و غرب، به جای حمله به شاکله تروریسم، نشانه رفتن بشار اسد به بهانه جذب و تمرکزبخشی به تروریسم  را پیشه کرده اند.
جنس حوادث فرانسه از جنس عملیاتهای صهیونیستی اسرائیلی است.
تشابه با ۱۱ سپتامبر و شائبه خودساختگی این حوادث
آیا به سان حادثه ۱۱ سپتامبر این حوادث هم مورد سوءاستفاده قرار می گیرد؟
نقشه و راهبرد آمریکا و صهیونیزم برای کنترل اوضاع منطقه چیست؟
راهبرد نفوذ و دخالت همه جانبه در منطقه و کشورهای اسلامی
فرانسه مدعی برخورداری از ضریب امنیتی بالا بوده است.
حوادث پاریس برای فرانسه حیثیتی و اثرگذار در انتخابات آتی
عملیات تروریستی پیچیده و غافلگیرانه
احتمال تداوم آنچه در فرانسه رخ داد، در دیگر کشورها
علی رغم پذیرش مسؤولیت توسط داعش اما برخلاف همه عملیاتها، فیلم و عکس و اقدام برای پخش آن انجام نگردید
سناریو غرب به ویژه آمریکا در خصوص تسری جنایات داعش به اروپا
تشدید حساسیت برای حمایت گسترده تر از ائتلاف (دروغین) علیه داعش
انگلیسی ها: «در رابطه حوادث تروریستی، ایران و عربستان را باید کنار هم قرار داد.»
عربستان در فرانسه بدون هیچ مانعی وهابیت را تبلیغ می نماید.
عربستان میلیونها دلار سرمایه گذاری در فرانسه جهت جذب و تربیت ائمه جماعات آفریقایی زبان
پلیس فرانسه هنوز هویت تمامی تروریستها را اعلام نکرده است، تنها دو نفر تبعه فرانسه و سوریه را اعلام نموده است.
شمار داعشی های فرانسوی بیش از ۲۰۰۰ نفر تخمین زده می شوند که نیمی از آن ها در سوریه در حال نبرد هستند و البته فرانسه روی آن ها کنترل لازم را داشته و دارد و نیم دیگر آن  سازمان یافته در خود فرانسه هستند که ممکن است سیستم امنیتی فرانسه با همه ادعایی که دارند، نام و نشانی از آن ها در اختیار نداشته باشند.
تهیه سلاح در کشور فرانسه خیلی راحت و آسان است.
با توجه به افسارگسیختگی هواداران و عوامل داعش، دامنه تروریسم ممکن است به دیگر کشورهای اروپایی نیز کشانده شود.
خط رسانه ای بیگانگان، تشدید اسلام هراسی و ایجاد تنفر نسبت به مسلمانان
تشدید فشار بر روسیه و نیز سوریه
فرانسه به جای فشار بر روی کانونهای اصلی حامی تروریستهای داعشی و جبهه النصره، با تبعیت از شیطان بزرگ آمریکا بر دولت قانونی سوریه به ویژه شخص بشار اسد متمرکز گردیده است.
سوءاستفاده احتمالی در جهت برانگیختن افکار عمومی برای دخالت بیشتر در منطقه و کشورهای اسلامی که قطعاً دامنه ناامنی ها را گسترده تر خواهد کرد.
ذهنیت حادثه مرموز یازدهم سپتامبر و همجنسی حوادث تروریستی فرانسه با آن، این فرضیه را تقویت می نماید که ممکن است عامل اصلی این حوادث، شبکه و جریان های صهیونیستی حاکم در کشورهای اروپایی برای توجیه دخالت های بیشترشان در منطقه باشد.
داعش در جریان عملیاتهای ائتلاف ۴گانه در سوریه، تمرکز و ثبات خود را از دست داده و لذا دیوانه وار در هر نقطه ای که بتواند دست به چنین اقدامات کوری می زند.
از این پس موج اسلام هراسی برای جامعه ۷ میلیونی مسلمان فرانسه، خطرات و زحمت هایی را به دنبال خواهد داشت و این نیست مگر ارمغان شوم جریانهای تکفیری و داعشی وابسته به کانون وهابیت یعنی عربستان.
قطعاً اولین کشوری که از رهگذر حوادث تروریستی سود می برد، رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل است و چه بسا پشت صحنه و کارگردان اصلی ناامنی های تروریستی در سطح دنیا همین طیف نژادپرست و بی منطق باشند.
ازجمله اهداف آمریکا در تشدید تنش و جنگهای نیابتی و گسترش تروریسم به فرسایش کشاندن توان امت اسلام به ویژه جبهه مقاومت با محوریت ایران و حزب الله لبنان است.
اسرائیل همواره به دنبال برافروختن آتش جنگهای صلیبی و رودررویی اسلام و مسیحیت بوده است.
آنچه برای نظام سلطه دغدغه اصلی و نگران کننده است، تبدیل شدن اسلام به قدرت بین المللی است، چه آن که ظرفیت مسلمانان در دست دادن به یکدیگر و رسیدن به تفاهم و انسجام بسیار بالاست.
اولین صحبت آقای بوش (رئیس جمهور وقت آمریکا) بعد از ۱۱ سپتامبر، جنگهای صلیبی بود و اکنون هم سران آمریکا این ادبیات را به کار می برند.
سران استکبار هرگز نمی خواهند یک کُلُنی قدرت به نام اسلام پا بگیرد، فرق نمی کند محوریت آن با کدامین کشور اسلامی باشد، هرچند از میان کشورهای پایه همچون ترکیه، عربستان، ایران و مصر قطعاً ایران را برای خود خطری جدی تلقی می نمایند.
افزایش مسلمانان در فرانسه و بلکه اروپا موضوع قابل توجه جبهه استکبار می باشد و لذا نیاز به ۱۱ سپتامبر دیگری برای اعمال شدیدترین تمهیدات امنیتی برای مسلمانان و نیز مهاجرین و آوارگان مسلمان دارند.
پس از توفیقات ائتلاف چهارگانه در شکستن تمرکز داعش در سوریه و عراق و تحمل شکستهای پی درپی، عصبانیت نیروهای تروریستی از اربابان و حامیانشان ممکن است عامل حوادث اخیر در فرانسه باشد که به عبارتی تداعی کننده نکته ای است که خود فرانسوی ها اعلام کردند و آن این که سگ هار عاقبت پاچه پرورش دهندگان و صاحبانش را گرفت.
نقش عربستان در نشر آموزه های وهابیت و پایه گذاری و حمایت گسترده از جریانهای افراطی و سلفی و تکفیری، نقش منحصربه فردی است در گستراندن دامنه تروریسم در جهان.
و…
این ها شماری از کدها و کلیدواژه هایی بود که با نگاهی عمیق و جامع به آن می توان به جمع بندی نسبتاً قریب به صوابی پیرامون حوادث تروریستی فرانسه دست یافت و البته نظر نهایی را به خوانندگان عزیز این سطور وا می گذاریم.
اما آنچه نباید از آن غافل ماند و چه بسا لازم است با رساترین بیان به گوش همه جهانیان رساند، این حقیقت است که ایران اسلامی و انقلابی همواره با منطق انسانی و محکم، در مقام نشر معارف حقه اسلام ناب که آئین رحمت و برادری و برابری است و تأمین عدالت و امنیت در بستر زندگی تمامی آحاد بشر از هیچ مقاومت و مجاهدتی دریغ نمی نماید و چه بسا برای همین سلوک انسانی و منطقی است که خود قربانی تروریسم بوده و تاکنون نیز هزینه های سنگینی در مبارزه بی امان با ظلم و ظالم پرداخت نموده است. ایران اسلامی با مردمانی متمدن و با فرهنگ و انقلابی اش همواره اقدامات وحشی گرانه و تروریستی عناصری همچون داعش را که در پوشش اسلام و خلافت اسلامی، جریان دارد، آثار جاهلیت مدرن دانسته و جز در قالب اسلام آمریکایی و وهابی آن را تعریف نمی نماید زیرا که اسلام ناب، جز عدالت و امنیت و اعتدال و منطق را نوید نمی دهد، چنان که پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) می فرمایند: «نعمتان مجهولتان، الصحه و الامان.» تجلی این حقیقت را در همایش ده ها میلیونی مسلمانان عاشق امام حسین(ع) در اربعین امسال که با دو شعار اصلی جریان می یابد، مردم دنیا به نظاره خواهند نشست و از آن نیز به فضل الهی الهام خواهند گرفت که تمام دغدغه و اهتمام امت اسلام همین دو شعار توأم با شعور و پیام است: «اشداءُ علی الکفار رحماء بینهم» و «هیهات منّا الذّله»

آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬کارشناسی ارشد٬ کانون٬کانون مرکز٬ کانون وکلا٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون سردفتری ۹۴٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬منابع آزمون وکالت ۹۴٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬ وکالت ۹۴٬ وکالت ۹۵