بازشدن پای «شیشه خارجی» به پاتوق معتادان

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به ورود شیشه از خارج از کشور به ایران گفت: امروز تولیدکنندگان شیشه یا خود به خارج رفته و شیشه را در خارج از کشور تولید می‌کنند و یا دانش تولید شیشه را به عوامل خارجی خود منتقل کرده‌اند.

اسدالله هادی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی ، با تایید ورود شیشه از خارج از کشور به داخل ایران اظهار داشت: گزارش‌های دریافتی ما از استان‌های مختلف حاکی از کشف محموله‌های وارداتی شیشه است و اخیراً نیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا موفق شدند دو محموله وارداتی شیشه را در استان‌های یزد و خراسان رضوی کشف کنند.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری افزود: با توجه به تحقیقات انجام شده، مبدأ یکی از این محموله‌ها پاکستان و مبدأ دیگری کشور افغانستان بوده است.

وی افزایش ۴ برابری قیمت شیشه و مبارزه جدی در برابر ورود پیش‌سازهای تولید شیشه به کشور را از جمله علل واردات شیشه به داخل عنوان کرد.

هادی‌نژاد گفت: امروز شاهد هستیم که تولیدکنندگان شیشه‌ای که پیش از این در کشورمان اقدام به تولید شیشه می‌کردند یا خود به خارج رفته و شیشه را در خارج از کشور تولید می‌کنند و یا دانش تولید شیشه را به عوامل خارجی خود منتقل کرده‌اند.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری قیمت هر کیلو شیشه در کشور را در حدود ۶۰ میلیون تومان عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به قیمت بسیار بالای شیشه در کشورهای روسیه و انگلیس، برخی از محموله به صورت ترانزیتی و به مقصد این دو کشور وارد ایران می‌شوند.

آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور آزمون آزمایشی وکالت  آزمون طبقه بندی وکالت آزمون آزمایشی وکالت ۹۵ آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵  آزمون قضاوت  آزمون وکالت  تکمیل ظرفیت دوره آمادگی قضاوت  دوره آمادگی قضاوت ۹۵  دوره آمادگی وکالت٬دوره آمادگی وکالت ۹۵ سردفتری  قانون مجازات اسلامی  قضاوت ۹۵  منابع آزمون سردفتری  منابع آزمون سردفتری ۹۴  منابع آزمون قضاوت  منابع آزمون قضاوت ۹۵  منابع آزمون وکالت  منابع آزمون وکالت ۹۴  منابع آزمون وکالت ۹۵ نظام وظیفه  وکالت ۹۴ وکالت ۹۵  کارشناسی ارشد٬ کانون  کانون مرکز کانون وکلا  کلاس آمادگی آزمون قضاوت  کلاس آمادگی آزمون وکالت  کلاس آمادگی وکالت ۹۵ کلاسهای آمادگی وکالت آخرین مصوبات قانونی نظریه های مشورتی