درخواست سازمان بازرسی برای صدور دستور توقف موقت انتخابات شورایاری

در حالی که گفته می‌شود سازمان بازرسی با ارجاع نامه به دیوان عدالت درخصوص غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌های تهران، درخواست صدور دستور توقف موقت این انتخابات را داشته،‌اما مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت گفت این مرجع قضایی هنوز وارد رسیدگی نشده است.

 

درخواست سازمان بازرسی برای صدور دستور توقف موقت انتخابات شورایاری

محسن قائمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ  به این سوال که ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفته روز گذشته ۳۱ تیر نامه برگزار انتخابات شورایاری‌ها به دیوان عدالت اداری ارسال شده، اظهار کرد: چنین شکایتی واصل و در دیوان عدالت اداری ثبت شده است.

وی افزود: البته این شکایت هنوز به مرحله رسیدگی نرسیده است و باید فرایند آن طی شود.

ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور که پیش از این غیرقانونی بودن برگزاری انتخابات شورایاری‌ها را اعلام کرده بود، امروز (سه شنبه) اول مرداد در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) گفته است: موضوع انتخابات شورایار‌ی‌ها برای تعیین تکلیف به دیوان عدالت اداری ارجاع داده شده است و هر چه دیوان عدالت اداری پاسخ بدهد مبنای قانونی خواهد بود.

قرار است انتخابات شورایاری‌ها، روز جمعه هفته جاری برگزار شود.

گفته می‌شود سازمان بازرسی کل کشور در شکایتی که به دیوان عدالت اداری ارسال کرده، درخواست صدور دستور موقت برای توقف برگزاری انتخابات شورایاری‌ها را کرده است.

گروه آموزشی وکیل راهنما

#از_صفر_ساختن_هنر_تخصصی_وکیل_راهنماست 

#ما_برای_شما_برنامه_ریزی_ویژه‌ای_داریم

کانال تلگرام گروه آموزشی وکیل راهنما
t.me/vakilrahnama2

اینستاگرام گروه آموزشی
www.instagram.com/vakilrahnama_amoozeshi 

تلفن: ۰۵۱۳۷۶۲۴۹۴۷ -۰۵۱۳۷۶۱۴۰۷۳ 
آدرس:مشهد -بلوار ملک آباد- قدس۱۳ – پلاک ۴۴