پیام وکیل راهنما به دانشپذیران آزمون وکالت


پیام وکیل راهنما

آزمون وکالت امسال، تمام شد ولی فعالیت آموزشی ما و دوباره دغدغه ها و نگرانی ها و دلسوزی های تیم ما برای داوطلبین آزمون وکالت و قضاوت ۹۸ در آدرس جدید، از همین امروز ساعت ۱۶ با تدریس حقوق تجارت شروع می شود.
و این بار نیز دوستانی جدید، که در روزهای آغازین اکثرا پایه علمی ضعیفی دارند و با همت بالای خودشان باید از زیر صفر شروع کنند و به ۱۰۰ برسند.
فصلی جدید و با انگیزه بسیار بالا  شروعی متفاوت خواهیم داشت.
بی مهری های تعداد اندکی از نزدیک ترین دوستان ما حداقل برای من نا آشنا نیست، بارها و بارها شاهد بوده ام و از این پس نیز بیشتر شاهد خواهم بود.
آنچه مهم است اکثر دوستان به هدفشان رسیده و قدردان زحمات دلسوزانه اساتیدشان هستند و اخلاق را در راس می دانند‌.

 

از نزدیک شاهد بوده اید و میدانید هیچ کدام از این بی مهری ها ، موجب کاهش سرعت تلاش و دلسوزی ما نبوده و نخواهد شد بلکه انگیزه و اتحاد و توان  تیم مارا افزایش می دهد.
تو نیکی کن و در دجله انداز ……

هدف ما خیلی خیلی خیلی بالا و ارزشمند تر است،  به یاری خدا ریشه هایمان آن قدر محکم شده ، که با این  وزش ها حتی محکم تر هم می شود.
  کارنامه های آزمون های آزمایشی روزهای اول تک تک دوستانی که رتبه شده اند موجود است، بعضی ها حتی منفی، بعضی ها ۲۵ صدم و ….
هرچند ناگهان چقدر زود همه چیز فراموش می شود!!

روزهای اول مهم نیست ، هنر تیم ما از صفر ساختن است. اساتید دلسوز و پر توان اما بی ادعای تیم آموزشی ما با تمام توان کمک میکنند که ذهن دوستان تحلیلی و استدلالی شود، اساتید طراح سوالات آزمون های آزمایشی ما یک تیم قوی و کاملا بی ادعا هستند، حتی نام آنها را نمیدانید یکی از آنها را میگویم دکتر شعبانی رتبه یک اختبار کانون بزرگ تهران ، پژوهش گر برتر سال ۹۶، انسان بزرگی که همین امسال از کتاب مدنی ارث و صیت که با دکتر صفایی  نوشت رونمایی شد. و خیلی از بزرگان دیگر که
کمک میکنند تا دوستان با رعایت نکات شکلی تست زنی، به مهارت تست زنی برسند، واساتید انگیزشی و برنامه ریز گروه تلاش میکنند تا انگیزه دانشپذیران به صورت مستمر تا ثانیه آخر آزمون بالا بماند.
ذهن تحلیلی، مهارت تست زنی، انگیزه بالا  سه بال موفقیت در آزمون های حقوقی است.
تیم ما با تمام توان این ۳ مورد را تقویت میکند، این خود داوطلب است که چقدر حرف های تیم ما رو گوش داده و اجرا میکند.
به فضل خدا امسال نیز مثل سال های قبل دانشپذیران عزیزمان بزرگی خود را به همه ثابت میکنند و بهترین رتبه ها را خواهند داشت، مهم نیست که بعضی از آن ها بعدا همه چیز را فراموش میکنند مهم این است که تیم ما به آنها ماهیگیری یاد داده است، ما به هدفمان رسیده ایم.

حتی آن بزرگوارانی که علیرغم تلاش زیاد نتوانسته اند در آزمون قبول شوند

آن قدر در کلاس ها و آزمون های آزمایشی ذهنشان تحلیلی شده و تست زنی بلد شده اند که سال بعد آزمون وکالت و هر آزمونی را در هم بکوبند در این جا نیز ما به هدفمان رسیده ایم وبه
آنها ماهی نداده ایم بلکه ماهیگیری را آموزش داده ایم، چون سال بعد تک رقمی خواهند شد.

به عنوان نمونه سرکار خانم حج گذاری   سال اول از خدمات تیم آموزشی ما استفاده کرد و قبول نشد ولی سال ۹۴  رتبه۱۰ کانون خراسان ودر سال ۹۷ رتبه ۳ آزمون بزرگ اختبار کانون خراسان شد یا   آقای میرزابابایی سال اول همه کلاس ها و آزمون های آزمایشی ما را شرکت کرد و  قبول نشد اما سال بعد که ماهیگیری یاد گرفته بود رتبه یک خراسان شد و سرکار خانم سازش سال قبل رتبه ۷۰۳ شد ولی سال ۹۶ رتبه ۳ کانون خراسان.
سرکار خانم بامری سال ۹۵ قبول نشد ولی سال ۹۶ رتبه ۱۰ کانون خراسان شد و چندین و چندین مثال دیگر که خود از نزدیک شاهد بوده اید.
خداروشکر وقتی در همایش های کانون وکلای خراسان یا در دادگاه ها شرکت میکنم تعداد زیادی از همکاران دانشپذیران خودمان بوده اند.

به هرحال شما لباس وکالت را یا همین امسال خواهید پوشید و یا به قول یکی ازدوستان، در سال بعد یعنی زمانی که لازم و به صلاح است.
گروه آموزشی ما نیز در پناه و آغوش خدا قدرتمندتر از قبل  امسال در فضایی آرام بخش و باصفا با امکانات بسیار خوب و با شیوه نوین تدریس، و با آزادی عمل بیشتر با توجه به استقبال خوبی که شده اولین کد ۱  کلاس های وکالت ۹۸ را در کشور شنبه ۲۴ آذر راس ساعت  ۸ صبح برگزار می‌کند و به فاصله دو هفته بعد کلاس های کد ۲ را عصر روزهای زوج برگزار خواهیم نمود.
برنامه های کدهای ۳ تا ۶ متعاقبا اعلام خواهد شد.
خدا بخواهد امسال به صورت پروازی در تهران و اصفهان نیز تدریس خواهیم داشت.
در خصوص آزمون های آزمایشی نیز نمایندگی هایی در سرتاسر ایران خواهیم داشت.   
آزمون های اینترنتی نیز کما فی السابق برگزار خواهد شد.
خبر خوش برای داوطلبین سال ۹۸ این است که امسال هر کدام از اساتید گروه یک روز  تمام را در هفته اختصاص به پاسخ دادن به سوالات درسی و برنامه ریزی درسی دانشپذیران خواهند داد.

به نمایندگی از تیم آموزشی وکیل راهنما برای تک تک شما ، بهترینها را از ایزد منان آرزو میکنم انشالله که به صلاحتان باشد و همین امسال لباس وکالت را بپوشید.

به هرحال شما وکیل خواهید شد. و کوتاه نخواهید آمد.

در پایان
چراغی که ایزد برفروزد
هر آنکس پف کند……..!!

محمد جواد حسن زاده
وکیل پایه یک دادگستری
عضو رسمی کانون وکلای خراسان
عضو اصلی و هیئت علمی کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد.

مدیر گروه دپارتمان گروه آموزشی وکیل راهنما
 رئیس تربیت بدنی و ورزش و جوانان بخش زاوین شهرستان کلات.
مدرس دروس حقوق خصوصی به سبک  شبکه ای اصولی.
مدرس انگیزه و باور و استمرار آن
مدرس مهارت های ۳۰ گانه تست زنی.

@vakilrahnama2