وزارت اطلاعات در حال بررسی هک ایمیل‌های شرکت نفت

آزمون وکالت ۹۶

 

 

سخنگوی قوه قضاییه گفت که موضوع حک شدن ایمیل‌های شرکت نفت توسط بابک زنجانی در دست بررسی وزارت اطلاعات قرار دارد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه یکصد و نهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی براینکه سخنگوی دولت اعلام کرده فهرست قوه قضاییه در خصوص دو تابعیتی‌ها باطل شده و اینکه آیا دولت نتیجه را به قوه قضاییه اعلام کرده یا خیر گفت: هنوز نتیجه‌ای واصل نشده است.

وی افزود: فردی دو تابعیتی که هم تابع ایران و هم تابع آمریکا بود، متأسفانه خیلی از ایرانی‌ها با این امید که برای آنها اقامت می‌گیرد فریب داده و بیش از ۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود که این مسئله ضمن ایجاد گرفتاری برای دستگاه قضا مردم را نیز گرفتار کرده است.

محسنی اژه‌ای در پاسخ به این سوال که این فرد از مدیران دولتی بوده یا خیر گفت: خیر نبوده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اظهارنظر اخیر معاون رئیس جمهور در مورد هک شدن ایمیل‌های شرکت نفت توسط بابک زنجانی اظهار کرد: از جزئیات این مسئله اطلاع ندارم اما موضوع در دست بررسی وزارت اطلاعات قرار دارد.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه ایمیل‌های شرکت نفت هک شده یا خیر، مشخص نیست گفت: طبق اطلاعاتی که گرفته‌ام اصل موضوع صحت دارد و گفته‌اند که چنین سخنی بین آقای هندی و زنجانی ردوبدل شده است.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: متأسفانه برخی زندانیان در ارتباطی که با بیرون از زندان دارند مطالب خلاف واقع را به بیرون انتقال داده و یا مطالبی از بیرون به داخل زندان می‌آورند و اگر زندان سختگیری کند فریاد مدعیان حقوق بشر بلند می‌شود و اگر هم سختگیری نشود با مواردی مثل وارد کردن موادمخدر داخل زندان مواجه می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات درخواست کرده بود برخی تماسهای زنجانی با خانواده‌اش محدود شود که شاید این درخواست در راستای همین مسئله باشد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

کانال گروه آموزشی حسن زاده:   https://telegram.me/vakilrahnama1   

  وب سایت وکیل راهنما:www.vakilrahnama.com

 

 

 

آزمون وکالت ، آزمون وکالت ۹۶ ، دوره های آمادگی آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ، منابع آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ۹۶ ، منابع آزمون قضاوت ۹۶

آزمون وکالت ۹۶