واکنش تعزیرات به ادعای توزیع گوشت میش بجای گوسفند در بازار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: اگر کسی سند و مدرکی دارد که نشان می‌دهد برای تنظیم بازار شب عید، گوشت میش به اسم گوشت گوسفند به مردم فروخته می‌شود، ارائه کند تا بررسی شود.

محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم درباره مطرح شدن برخی ادعاها مبنی بر اینکه  علت ارزان بودن گوشت توزیعی توسط ستاد تنظیم بازار، میش بودن نوع گوشت‌هاست اظهار داشت: اولا گوشت میش هم مانند گوشت گوسفند قابل مصرف است، با این تفاوت که قیمت آن نسبت به گوشت گوسفند کمتر است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: ثانیاً اگر هم توزیع‌کنندگان اقدام به عرضه گوشت میش در کنار گوشت گوسفند می‌کنند باید این موضوع را صراحتاً اعلام کنند تا مشتری از نوع گوشت خریداری شده مطلع شود. 

وی تاکید کرد: اگر مدعیان سند و مدرکی دال بر صحت این ادعا یعنی عرضه گوشت میش به جای گوشت گوسفند در اختیار دارند باید این اسناد را به ستاد تنظیم بازار یا تعزیرات ارائه دهند تا صحت و سقم موضوع مورد بررسی قرار گیرد و قطعاً در صورت تایید این ادعا با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود. 

محمدی ادامه داد: تعزیرات در طرح نوروزی بیش از آنکه به دنبال برخورد با متخلفان از طریق مجازات و جریمه باشد به دنبال اصلاح قیمت‌ها و رویه‌های غلط است تا مردم کالا و خدمات را براساس قیمت واقعی دریافت کنند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

کانال گروه آموزشی حسن زاده:   https://telegram.me/vakilrahnama1   

  وب سایت وکیل راهنما:www.vakilrahnama.com

 

 

 

آزمون وکالت ، آزمون وکالت ۹۶ ، دوره های آمادگی آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ، منابع آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ۹۶ ، منابع آزمون قضاوت ۹۶

آزمون وکالت ۹۶