کالبدشکافی جسد از راز «قتل» پرده برداشت

کالبدشکافی جسد زن میانسال از به قتل رسیدن وی پرده برداشت.

 

به گزارش خبرنگار حوادث ۲۵ مهر ماه سال جاری، خبر مرگ مشکوک زن پنجاه و یک ساله‌ای به نام مریم از سوی مسئولان بیمارستان لولاگر به مأموران پلیس و پس از آن مراتب این اتفاق به سجاد منافی آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد و وی بلافاصله دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی را برای تعیین علت دقیق مرگ صادر کرد.

همسر متوفی در ابتدای تحقیقات به مأموران گفت: زمانی که برای نماز صبح بیدار شدم دیدم همسرم در حال نماز خواندن روی صندلی بیهوش افتاده است؛ به طرف وی رفتم و دیدم نفس نمی‌کشد بعد با اورژانس تماس گرفتم و همسرم را به بیمارستان رساندیم اما وی جان باخت.

تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت که چند روز قبل کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ مریم را فشار به عناصر حیاتی گردن وی اعلام کردند و با مشخص شدن قتل مریم، امروز همسر وی با دستور بازپرس پرونده بازداشت و به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

همسر چهل و هشت ساله مقتول به نام حامد در اظهاراتش به بازپرس پرونده گفت: ۱۴ سال قبل با مریم ازدواج کردم و در طبقه بالایی منزل مادر مریم سکونت داشتیم، حدود ساعت ۸ شب قبل از فوت مریم به منزل مادر همسرم رفتم چون مریم آنجا بود، بعد از دقایقی به منزل خومان رفتیم و حدود ساعت ۱۱ شب خوابیدیم، من در اتاق جداگانه‌ای خوابیدم و صبح برای نماز بیدار شدم که دیدم مریم با چادر نماز روی صندلی بیهوش افتاده است؛ بلافاصله با خواهر مریم و بعد با اورژانس تماس گرفتم و مریم را به بیمارستان بردیم اما وی جانش را از دست داده بود.

با توجه به اینکه اظهارات همسر مریم در برخی موارد با اظهارات مادر مریم دچار تناقض بود و با توجه به صحبتهای ضد و نقیض همسر مریم، سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت همسر مریم را صادر کرد و وی برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

 

 

آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون وکالت ، آزمون وکالت ۹۵ ، دوره های آمادگی آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ، منابع آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ۹۵ ، منابع آزمون قضاوت ۹۵