رییس مرکز آزمون قوه قضائیه اعلام کرد: نتایج امروز یا فردا اعلام خواهد شد

زمان انتشار این خبر در دادآزمون ساعت 11:00 چهارشنبه 6 دی 1391

دادآزمون- رییس مرکز آموزش قوه ی قضائیه تلاش برای رفع اشکال به وجود آمده به سبب جابجا پاسخ دادن به سوالات آزمون توسط برخی داوطلبان را دلیل تاخیر در اعلام نتایج اعلام کرده است.

حال اینکه چرا درست روز اعلام نتایج این اشکال کشف شده است ظاهرا شگفتی تازه ایست که امتداد سریال شگفت آفرین آزمون های حقوق 1391 خواهد بود.

متن خبر به نقل از خبرگزاری ایسنا:

رییس مرکز جذب و آزمون قوه قضاییه گفت که تاخیر در اعلام نتایج آزمون قضاوت سال 91 به دلیل اشکالاتی است که در سازمان سنجش آموزش کشور به وجود آمده است. او تاکید کرد که پس از رفع این اشکالات، نتایج آزمون قضاوت سال 91 روز چهارشنبه یا حداکثر تا پنج‌شنبه 7 دی اعلام خواهد شد.

 

علیرضا عالی‌پناه در گفت و گو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این باره ادامه داد: اشکالاتی که در سازمان سنجش آموزش کشور به وجود‌ آمده، اشکالات سخت افزاری نیست بلکه مربوط به داوطلبانی است که در بدو ثبت نام در آزمون قضاوت مدارک خود را به عنوان مدارک دانشگاهی تکمیل کرده‌اند ولی سوالات مربوط به داوطلبان حوزوی را پاسخ داده‌اند یا برعکس. حتی بعضی از داوطلبان به هر دو سوالات حوزوی و دانشگاهی جواب داده‌اند.

وی با یادآوری این که سوالات فقه و اصول حوزویان و دانشگاهیان برای شرکت در آزمون قضاوت با هم فرق داشته است، گفت: پس از رفع این اشکال تلاش خواهد شد نتایج آزمون قضاوت سال 91 اعلام شود.

عالی پناه تصریح کرد: در بین 27 هزار نفری که در آزمون قضاوت امسال شرکت کرده‌اند، حدودا 150 نفر این اشتباه را انجام داده‌اند.

رییس مرکز جذب و آزمون قوه قضاییه در پایان اظهار کرد که ان‌شاالله تا آخر وقت روز چهارشنبه یا نهایتا پنج‌شنبه نتایج آزمون قضاوت اعلام شود.

به گزارش ایسنا، آزمون قضاوت سال 91 در 25 آبان ماه امسال به طور همزمان در استان های تهران، قم، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی و غربی، ‌مازندران، خوزستان، کرمان و کرمانشاه و 12 شهر که هر کدام از آنها مشتمل بر چندین حوزه امتحانی بود، برگزار شد.

5 دیدگاه در “رییس مرکز آزمون قوه قضائیه اعلام کرد: نتایج امروز یا فردا اعلام خواهد شد”

 1. یه سئوال داشتم. این رتبه ها که اعلام شده، رتبه میان کل شرکت کنندگان است یا زن و مرد جداست؟

  دادآزمون:
  در میان کل شرکت کنندگان است
  لطفا مطلب راهنمای استفاده از کارنامه را مطالعه کنید

 2. من دو سال درس خوندم و در آزمون وکالت امسال رتبه 9 آوردم و آزمون قضاوت هم رتبه 80 به نظر من هر کس تلاش کنه و به خدا توکل کنه و عاقبت کار را به خدا واگذار کنه حتما موفق می شه.

 3. من تو وکالت کلی اشتباه کردم و قبول نشدم کلی از خانواده شرمنده شدم ولی برعکس تو قضاوت خودداری کردم دقت کردم غلط کم زدم وتست ها رم سعی کرده جابجا علامت نزنم خلاصه با اینکه تو وکالت 40 در صد زدم تو قضاوت 65 درصد زدم امیدوار بودم قبول بشو از شرمندگی در بیام ولی اونم که خبری نشد هرکسی زحمت کشیده جواب زحمتاشو میگیره به امید خدا

 4. منم موافقم سحر جون اصلا همچین کسایی باید از لیست حذف بشن . یه قاضی باید خیلی باهوش تر و حواس جمع تر از این حرفا باشه . خدا عادله غصه نخور . امیدوارم کسانی که هوش ودرایت کافی دارن در این منصب خطیر قبول بشن.

 5. سلام. قدیم تر ها به کسایی که همچین اشتباهی میکردن بها نمیدادن .ونتیجه اشتباهشونوتونتایج دریافت میکردن.اشتباه ………بی دقتی……..تازه اونم تو قضاوت……………………..چه قاضی هایی بشن …………………….

Comments are closed.