اپل در پرونده آیفون مربوط به “حادثه بروکلین” برنده شد

یک قاضی اهل نیویورک گفته است که دولت آمریکا نمی‌تواند به زور، اپل را برای بازکردن قفل آیفون در رابطه با حادثه "بروکلین" وادار کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در حالی که چالش‌ها بین پلیس فدارل و شرکت اپل در رابطه با بازکردن یا نکردن قفل گوشی تلفن همراه یکی از عاملان حادثه تروریستی سن‌برناردینو" ادامه دارد، امروز یک قاضی اهل نیویورک در این رابطه گفت: دولت آمریکا نمی‌تواند به زور، اپل را برای بازکردن قفل آیفون در رابطه با حادثه "بروکلین"  وادار کند.

این قاضی اهل نیویورک در این رابطه می‌افزاید: «اف بی آی» بر اساس قوانین قرن ۱۸ استدلال می‌کند که اپل باید قفل آیفون متعلق به یکی از عوامل قتل عام "سن‌برناردینو" را باز کند.

قاضی "جیمز یونگ چوی"ادامه داد: دولت در رابطه با اعمال فشار به شرکت اپل برای بازکردن رمز این تلفن همراه و دسترسی پلیس به اطلاعات روی آن شکست خورده است".

در حالی که مورد مواد مخدر که قاضی "یونگ چوی" به آن اشاره کرده است به مورد "سن‌برناردینو" ارتباط ندارد؛ با این حال این یک پیروزی برای اپل محسوب می‌شود و این شرکت می‌تواند استدلال کند که پلیس و دولت آمریکا نمی‌تواند ببا اعمال زور و فشار این شراکت را مجبور کنند تا از حقوق خود کوتاه بیاید و حقوق مشتریانش را زیرپا بگذارد.

بر اساس گزارش رویترز گوشی‌های تلفن همراه این شرکت جزو امن‌ترین گوشی‌های همراه موجود در بازار هستند و بازکردن قفل ۴ عددی آن کار بسیار سختی است.

انتهای پیام/آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬ دوره آمادگی وکالت ۹۵٬ سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬ کارشناسی ارشد٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت