وکیل مدافع خبرنگار بازداشت شده روزنامه واشنگتن پست گفت که روز گذشته (جمعه) موکلش به مناسبت کریسمس و با اجازه مقام قضایی، ناهار را با مادر و همسرش صرف کرده است. 

لیلا احسن در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم  اظهار کرد: موکلم روز گذشته (جمعه) حدود دو ساعت با اجازه مقام قضایی در زندان با مادر و همسرش دیدار کرد و به مناسبت کریسمس، ناهار را با هم صرف کردند.

به گفته وکیل جیسون رضائیان، هنوز شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب حکم موکلش را ابلاغ نکرده است.

احسن می‌گوید که حکم صادره شده برای جیسون رضائیان حبس است اما از جزئیاتش اطلاع ندارد.

به گزارش تسنیم، جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن‌پست به‌ همراه همسرش و یک نفر دیگر، ۳۱ تیر سال ۹۳ در تهران دستگیر شدند که همسر وی و متهم دیگر بعد از مدتی با قرار وثیقه از زندان آزاد شدند اما جیسون رضائیان همچنان در بازداشت است.

جلسات محاکمه خبرنگار واشنگتن‌پست طی چهار جلسه و به ترتیب در پنجم و هجدهم خرداد، ۲۲ تیر و ۱۹ مرداد ۹۴ در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

در ماه‌های گذشته موضوع تبادل جیسون رضائیان با ایرانیان زندانی در آمریکا مطرح شده بود که حجهالاسلام محسنی اژه‌ای در هشتاد و پنجمین نشست خبری خود درباره این موضوع گفت: در محافل خارج از قوه‌قضائیه این موضوع مطرح شده اما در دستگاه قضایی چنین مسئله‌ای مطرح نیست.

انتهای پیام/

 

 

آخرین اخبار حقوقی٬ آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬ دوره آمادگی وکالت ۹۵٬ سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬ مرجع حقوقی٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬ وکالت٬ وکالت ۹۵٬ کارشناسی ارشد٬ کانون٬ کانون مرکز٬ کانون وکلا٬ کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت