انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ و درج توضیحی در مورد اینکه منبع قانون آیین دادرسی کیفری ۱۳۹۲ منبع درس آیین دادرسی کیفری نخواهد بود، موجی از نگرانی و سردرگمی میان داوطلبان این آزمون ایجاد کرد.

در فاصله یک روز پس از انتشار این دفترچه داوطلبان آزمون با انواع وسایل نگرانی و اعتراض خود را در این زمینه به اسزمان سنجش منتقل نموده اند ، بر اساس برخی اخبار غیر رسمی به دست آمده، مسوولان سازمان سنجش از انتشار اصلاحیه در این مورد طی روز آینده خبر داده اند.

با این حال همان طور که پیش از این نیز در سایت اختبار اعلام شده بود ، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ باید با پرهیز از اضطراب و با تسلط و آرامش به مطالعه و آمادگی برای شرکت در آزمون ادامه بدهند و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند، در هر حال طرح سوال از قانون منسوخ به هیچ شکل توجیهی نداشته و مطلب درج شده در دفترچه راهنمای آزمون فقط می تواند ناشی از اشتباه و سهو تنظیم کنندگان این دفترچه باشد.

باید امیدوار باشیم که مسوولان سازمان سنجش به فوریت و به شکلی مناسب اقدامات لازم در رفع و جبران این اشتباه را انجام و در مورد آن اطلاع رسانی کنند.

آخرین اخبار حقوقی٬ آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬کارشناسی ارشد٬ کانون٬کانون مرکز٬ کانون وکلا٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت٬ مرجع حقوقی٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬ وکالت٬ وکالت ۹۵