دعوای یک مرد میانسال برای وصول طلبش به مرگ وی منجر شد و مأمور پلیس برای دستگیری متهمان این پرونده با ۲۰ نفر درگیر شد.

به گزارش خبرنگار قضایی تسنیم، بعدازظهر چهارم آذر ماه امسال مرد میانسالی سراسیمه و خونین وارد کلانتری ۱۵۰ تهرانسر شد و به مأموران گفت: من از سه برادر طلب مالی دارم و برای وصول طلبم نزد این سه نفر رفتم ولی آنها مرا به‌شدت کتک زدند و از این سه برادر شکایت دارم.

بعد از شکایت این فرد و اظهاراتش مبنی بر اینکه این سه برادر هنوز در محل دعوا حضور دارند، یک نفر از مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر به‌همراه سرباز با یک دستگاه خودروی پلیس در محل دعوا حضور پیدا کردند، با شناسایی این سه برادر توسط مأمور کلانتری، وی برای دستگیری این سه نفر درخواست نیروی کمکی می‌کند و در زمانی که قصد دستگیری فرزاد متهم اصلی این درگیری را داشته است، فرزاد با قمه به‌سمت مأمور پلیس حمله‌ور می‌شود که در این لحظه مأمور پلیس برای زمینگیر کردن فرزاد از اسپری گاز اشک‌آور استفاده می‌کند.

بعد از اینکه فرزاد زمینگیر شده بود و مأمور کلانتری قصد بازداشت وی را داشته است، ناگهان حدود ۲۰ نفر از دوستان فرزاد که خرده‌فروش مواد مخدر نیز بودند، به‌سمت مأمور کلانتری حمله‌ور می‌شوند و وی را با سنگ و چماق به‌شدت مجروح می‌کنند و فرزاد با گرفتن سلاح و دستبند این مأمور به‌همراه یکی از دوستانش توسط یک دستگاه خودروی ۴۰۵ از محل این درگیری می‌گریزند.

پس از این اتفاقات مأمور پلیس به‌همراه سربازی که در ماشین پلیس حضور داشته است، خودروی ۴۰۵ را تعقیب می‌کنند و مأمور کلانتری با استفاده از سلاح سرباز، اقدام به شلیک هوایی به‌سمت ماشین در حال فرار متهمان می‌کند و پس از شلیک ۳ تیر هوایی، ۲ تیر به ماشین در حال فرار و متهمان اصابت می‌کند و با متوقف شدن خودروی مذکور، راننده خودرو و متهم دیگری بازداشت می‌شوند، اما فرزاد و یک نفر دیگر از این مهلکه نیز می‌گریزند، همچنین در بررسی از خودروی این متهمان یک قبضه قمه نیز کشف می‌شود.

با پایان یافتن ماجرا مشخص می‌شود مردی که به کلانتری مراجعه کرده بود، در صحنه درگیری مجدد با این افراد به‌شدت زخمی شده است و به بیمارستان شهید فیاض‌بخش انتقال یافته است.

با بازداشت دو متهم این پرونده و با توجه به اینکه این دو نفر زخمی شده بودند آنها در بیمارستان مورد مداوا قرار گرفتند و یکی از متهمان این پرونده که سعید نام داشت در اظهاراتش به مأموران گفت: من برای خرید مواد نزد فرزاد رفته بودم که بعد از حضور مأمور پلیس و درگیری با پلیس به‌همراه فرزاد از محل دعوا فرار کردیم.

متهم دیگر این پرونده که راننده خودروی ۴۰۵ بوده است، ادعاهای متفاوتی داشت و به مأموران گفت: من به‌همراه سعید در حال گذر از اتوبان آزادگان بودیم که ناگهان ۲ نفر که درشت‌هیکل بودند با تهدید قمه سوار ماشین ما شدند و پلیس در تعقیب ما بود، بعد از اینکه ناگهان ماشین متوقف شد دیگر متوجه چیزی نشدم.

به‌دلیل اظهارات متناقض این دو متهم، آنها برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند تا اینکه در روز یازدهم آذر ماه، شاکی مراجعه کننده به کلانتری که به‌علت وخامت حالش همچنان در بیمارستان بستری بود، جان باخت و پرونده این ماجرا به‌علت قتل عمد در مسیر تازه‌ای قرار گرفت.

با تشکیل پرونده قتل عمد و اطلاع یافتن بازپرس کشیک ویژه قتل؛ محسن مدیر روستا؛ بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران، دستور شناسایی و دستگیری فرزاد را صادر کرد و با شناسایی یکی از مخفیگاه‌های فرزاد، یک قبضه سلاح و دستبندی که وی از مأمور کلانتری به سرقت برده بود کشف شد و تلاش‌ برای دستگیری خود او نیز ادامه دارد.

آخرین اخبار حقوقی٬آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬ دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬مرجع حقوقی٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬ وکالت٬وکالت ۹۵٬ کارشناسی ارشد٬ کانون٬ کانون مرکز٬کانون وکلا٬ کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬کلاسهای آمادگی وکالت

انتهای پیام/*