دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » ارتکاب قتل توسط رئیس یک کمپ ترک اعتیاد/ کشف ۱۰۰ قبضه قمه و شمشیر از خانه متهم

ارتکاب قتل توسط رئیس یک کمپ ترک اعتیاد/ کشف ۱۰۰ قبضه قمه و شمشیر از خانه متهم

درگیری رئیس کمپ ترک اعتیاد با یک جوان ۳۶ ساله منجر به قتل شد.

 حدود ساعت ۱۲:۳۰ ششم آبان ۹۴ ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یک کمپ ترک اعتیاد در جوادیه تهرانپارس دریافت کردند؛ بلافاصله تیمی از مأموران به محل وقوع قتل اعزام و در بررسی‌های اولیه متوجه قتل فرد ۳۶ ساله‌ به نام جعفر در پی درگیری با رئیس کمپ ترک اعتیاد شدند.

در تحقیقات تکمیلی مشخص شد رئیس کمپ که همسن با مقتول است، بر اثر اختلافات درباره مدیریت کمپ و موارد دیگر با مقتول درگیر شده و از خانه مجاور کمپ به عنوان محل زندگی شخصی خود، قمه‌ای را برداشته و با ضرباتی بر سر و ران مقتول، وی را به شدت مجروح می‌کند که در نهایت بر اثر خونریزی‌های شدید، مقتول جان خود را از دست می‌دهد و قاتل نیز از مهلکه می‌گریزد.

پس از حضور بازپرس هشتم دادسرای جنایی تهران و در تحقیقات تکمیلی از خانه متهم به قتل، حدود ۱۰۰ قبضه قمه و شمشیر، تعدادی سلاح گرم غیرمجاز، مواد مخدر و مشروبات الکی کشف شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، بازپرس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران دستور دستگیری و شناسایی متهم را صادر کرد و پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون سردفتری ۹۴٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۴٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬نظام وظیفه٬ وکالت ۹۵٬وکالت ۹۴٬ وکالت ۹۵٬کارشناسی ارشد٬ کانون٬کانون مرکز٬ کانون وکلا٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد