دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » آزمون » نکات انگیزشی وکیل راهنمای شما:

نکات انگیزشی وکیل راهنمای شما:

نکات انگیزشی وکیل راهنمای شما:

با سلام و خداقوت خدمت همکاران معزز تجربیاتم را در چند نکته خلاصه می نمایم، امید است مثمر ثمر واقع شود. وقتی شما را با داوطلبین و قبولیهای سال های گذشته مقایسه می نمایم امیداوری و اعتمادم به شما چندین برابربیشتر می شود و شک ندارم به فضل خدا در آزمون قضاوت و وکالت و ارشد و سردفتری نتایج درخشانی خواهیم داشت وبا ذهنی مثبت، از هم اکنون پیشاپیش قبولی شما را قلباً تبریک می گویم.

۱-شما در قیاس با داوطلبین سالهای قبل از انگیزه بسیار بالاتری برخوردارید ، شاید علت انگیزه بالای شما در چند چیز خلاصه شود: الف- لطف خدا واعتماد به نفس و خود باوری که ذاتاً خودتان دارید(عرض لازم ). ب- روش ها و متد ها وتجربیات جدید اساتید گروه ج- استفاده از تجربیات وسخنان ارزشمند قبولی های سالهای گذشته در آزمون وکالت و قضاوت و ارشدبالاخص بعد از آزمون. د- صحبت های انگیزشی مدرسین گروه و خصوصا مشاوره های بی نظیر آقای شاه حسینی و …و همچنین صحبتهای طلایی رتبه های برتر آزمونهای آزمایشی امسال.

۲- روش شما در نحوه مطالعه و نحوه حضور کلاس و شیوه تست زنی به مراتب بهتر از دواطلبین سال گذشته است ضمن اینکه کیفیت کلاس ها و گنجنامه های آزمون آزمایشی قابل قیاس با سال گذشته نیست.

۳- شما از همین الآن نه تنها جزوه کلاسی را مکرراً مرور می نمایید بلکه ظاهر مواد قانونی را مطالعه و بلافاصله تست های موضوعی مربوطه رامطابق بودجه بندی کار می کنید در حالیکه بسیاری از دوطلبین عزیز سال گذشته به اقرار صریح خودشان فقط جزوه دست نویس را چندین بار مطالعه نموده اندو از قانون و تست غافل بوده اند یا به آن کمتر توجه نموده اند. (جزوه کلاسی در کنار قانون وتست کامل است نه به تنهایی )

۴- سال گذشته داوطلبین عزیز به دلیل پایه علمی ضعیف وتنبلی(به استثناء چند نفر) نتوانستند مطابق برنامه بودجه بندی مطالعه نمایند به همین خاطر علیرغم میل باطنی برنامه جدیدی تنظیم نمودیم تا داوطلبین با برنامه سبک تری ادامه داده و روحیه خود را از دست ندهند.(تا قبل از ارایه برنامه جدید کمتر از ده نفر در آزمون آزمایشی شرکت می کردند)اگر مطابق برنامه قبلی پیش می رفتیم شاید کمتر کسی قبول می شد(اراده های قوی که تعداد آنها خیلی کم بود ) اما خدا رو شکر امسال شمابی آنکه کوتاهی کنید با برنامه بودجه بندی پیثش آمدید و این نشان از غیرت وهمت بالای شما دارد تردید نکنید شما خیلی قوی تر از داوطلبین سال قبل هستید ولایق کسب بهترین نتیجه ،فقط یک چیز ممکن است باعث شود شما به آنچه لایق آن هستید نرسید و آن وقتی است که خودتان را دست کم بگیرید و توانایی واقعی خود را نادیده بگیرید،با توجه به شناختی که از شما دارم شک ندارم خودتان را باور دارید.

۵- گنج نامه های تشریحی امسال در قیاس با سال گذشته منبع غنی و بسیار بسیار پر نکته بوده و شما از ماه ها قبل در برنامه خود قرار داده اید(هر آزمون گنج نامه قبلی و گنجنامه های مرتبط را مطالعه می نمایید) در حالی که بدون تردید پاسخ اکثر سئوالات آزمون اصلی امسال در همین گنج نامه ها و جزوه کلاسی بحث شده است واین مهم شما را به موفقیت نزدیک ونزدیکتر خواهد نمود .

۶- با عنایت به سطح بالای آزمونهای آزمایشی و وجود داوطلبین قدرتمند رقابت خوب وسالمی شکل گرفته است ،این رقابت شما را وادار می نماید که قدرلحظات خود را بیشتردانسته و حتی لحظه ای از آن را از دست ندهید و می دانید که هر چه رقبا کار کشته تر باشد رقابت شیرین تر است.

۷- شما از همین الآن علاوه بر یادگیری نکات ماهوی نکات شکلی تست زنی را نیز فرا می گیرید و در واقع قبل از آزمون آزمایشی و جلسه آزمون و حتی زمان بعد از آن را به نحو شایسته مدیریت می نمایید و روز به روز با تمرین تست زنی قوی و قوی تر و به مهارت و هنر تست زنی نزدیک و نزدیک تر خواهید شد. نقطه ضعف داوطلبین سالهای گذشته عدم مهارت تست زنی بود ومتاسفانه به علت عدم تست زنی بسیاری از داوطلبین عزیز علی رغم لیاقت قبولی لب مرز قبولی قرار گرفتند و شما چون از همین الآن تست می زنید و ظاهر مواد را نیز می خوانید قطعاً چنین مشکلی را ندارید.(چون آزمون تستی است کسی موفق است که بیشتر از دیگران تست بزند خصوصاًدر این روزهای باقی مانده که فصل جابه جایی وتغییر رتبه هاست )

۸-خبر خوش اینکه برنامه ئ جذاب ودقیق ۷۲۰ساعته که به زودی شروع خواهد شد به قول یکی از قبولیهای سال گذشته آرامش عجیبی به شما داده ونظم مطالعاتی شما را در قیاس دیگران بیشتر تقویت می نماید به نحویکه مطالب ۱۶ بار از زوایای مختلف مرور می شود وشمارا با انگیزه قدرتمندتر می نماید(خوشا به حالتان شاید باور نکنید به برنامه مطالعاتی شما غبطه می خورم دوست داشتم در شرایط شما می بودم و آزمون وکالت را به زانو در می آوردم )

۹- چون شما به خدا توکل نموده(صبح زود با چند آیه قرآن شروع و هوش معنوی خود رانیز تقویت نمایید) و اعتماد به نفس بالایی دارید، از انگیزه بالایی برخوردار و پشتکار بالایی دارید، روش بهتری دا شته و جمع بندی و عکس برداری خوبی از مهم ترین نکات در روزهای پایانی خواهید داشت ودر آزمونهای سخت وبا رقابت بالا آزمایش می شوید ودارای ذهن استدلالی وتحلیلی هستید و تعدد منابع ندارید و هر روز تست منی زنید و ظاهر مواد و جزوه ها را مرور می کنید واز همه مهمتردر قیاس دیگران انگیزه بالاتری دارید و وابسته به نتیجه نیستید و سرنوشت خود را به خداسپرده اید وبا برنامه تلاش می کنید واتحاد خوبی بین ما با شما شکل گرفته است تردید ندارم با عنایت خداوند به آنچه لایق آن هستید خیلی زود می رسید و از موفقیت خود لذت می برید. سخن آخر اینکه، شدیداً قبولتان داریم و از همین الان برای برپایی جشن با شکوه پیروزیتان در کنار خانواده مهربانتان آماده می شویم.

محمد جواد حسن زاده

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد