دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » متفرقه » لایحه حمایت از کودکان، مشکلات کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست را حل می‌کند

لایحه حمایت از کودکان، مشکلات کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست را حل می‌کند

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه تصویب لایحه حمایت از کودکان در مراحل پایانی تصویب قرار دارد، اظهار کرد: این لایحه به کمک بهزیستی خواهد آمد تا در اقداماتش موفق‌تر از گذشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدمرتضی بختیاری در حاشیه بازدید از شیرخوارگاه آمنه، با اشاره به اینکه لایحه حمایت از کودکان یقینا پس از تصویب کمک شایانی به بهزیستی خواهد کرد، گفت: امیدواریم ایرادی که در مورد تصویب این لایحه وجود دارد، برطرف شود.

وی با بیان اینکه قوه قضاییه با کمک سازمان بهزیستی، لایحه حمایت از کودکان را در ابتدای سال 90 تصویب کرد، گفت: در مردادماه سال 90 این لایحه در دولت تصویب و به مجلس رفت.

بختیاری ادامه داد: این لایحه در آبان ماه سال 90 در مجلس اعلام وصول شد و کار تصویب آن ادامه داشت تا اینکه شورای نگهبان حدود 14 ایراد از لایحه گرفت.

وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه خوشبختانه امروز همه ایرادهای لایحه حمایت از کودکان برطرف شده است، عنوان کرد: فقط یک مورد ایراد باقی مانده که امیدواریم آن هم هرچه سریع‌تر برطرف شود.

بختیاری تصویب این لایحه را عاملی برای برطرف شدن مشکلات کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست دانست و اظهار کرد: این لایحه به کمک بهزیستی خواهد آمد تا در اقداماتش موفق‌تر از گذشته باشد.

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد