جلسه با حضور دانش‌پذیران کد ۲، اساتید و مشاوران مجرب، و رتبه‌های تک رقمی آزمون وکالت و قضاوت سال ۹۶ ، برگزار شد.
سرکار خانم بامری، رتبه ۱۰ وکالت کانون خراسان اشاره کردند که برای قبولی باید تحت هر شرایطی تلاش کرد و برنامه ریزی و نکات گوشزد شده توسط اساتید را به کار برد.
خانم سازش، رتبه‌ی ۳ کانون خراسان، گفتند به این که بقیه چه میخوانند چقدر میخوانند و چند ساعت، توجه نکنید، توانایی و شرایط خود را در نظر گرفته نقاط ضعف خود را از بین ببرید. 
خانم بازدار، رتبه‌ی ۷ آزمون وکالت، گفتند به جای خواندن منابع گسترده و متعدد، جزوات و منابع معرفی شده توسط اساتید و مشاوران موسسه را بارها و بارها بخوانید تا ملکه‌ی ذهنتان شود.
آقای رحمانی رتبه دو آزمون قضاوت سال ۹۶ اشاره کردند که صفر تا صد اطلاعات حقوقی خود را از اساتید گروه آموزشی وکیل راهنما آموخته و از برنامه ریزی مشاورین مجرب موسسه استفاده کرده اند.
جناب آقای برات‌زاده رتبه ۲۸ آزمون قضاوت ۹۷، به تطبیق سوالات آزمون وکالت و  آزمونهای آزمایشی، پرداخته و گفتند بعضی سوالات عینا در آزمونهای آزمایشی مطرح شده و بعضی سوالات در چند مرحله مکررا آمده بوده است‌.
استاد دکتر محمد جواد حسن زاده نیز چون همیشه بر تلاش مداوم و هدفمندی و چشم انداز پیش رو تاکید نموده، گفتند اگر دیگران بدون داشتن الگو، توانستند، شما با دیدن این الگوها و رتبه های برتر، به قیاس اولویت می‌توانید نتیجه بگیرید و بدرخشید و هدفتان را بهترین وکیل شدن قرار بدهید نه صرفا قبولی در آزمون وکالت…؛
و در پایان استاد شاه‌حسینی دوره‌ی چند ماهه‌ی تلاش سخت، پر از فراز و نشیب، اما شیرین آمادگی برای آزمون وکالت را تشریح کردند و راه‌کارهایی را برای حفظ روحیه و انگیزه در این دوران ارائه دادند.

گروه آموزشی وکیل راهنما با مدیریت استاد حسن زاده

کسب رتبه ۱,۲,۳ کانون خراسان آزمون وکالت ۹۶

فلسطین ۱۶ پلاک ۴۴