دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » افزایش ۳ برابری نیرو و تجهیزات «یگان‌ویژه» همزمان با انتخابات

افزایش ۳ برابری نیرو و تجهیزات «یگان‌ویژه» همزمان با انتخابات

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: سعی کردیم برای برگزاری انتخابات، قرارگاه عملیاتی "ظفر" را به ظرفیت سه برابر «نیرو» و «تجهیزات» ارتقاء دهیم که این مهم خود پیام هشداردهنده‌ای برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع کارکنان یگان‌های ویژه ناجا اظهار کرد: ۲۹۹ اردیبهشت، روز سرنوشت سازی برای ملت ایران خواهد بود، برای برگزاری انتخاباتی امن و باشکوه، ۲۰ هزار نیرو در یگان‌های ویژه سراسر کشور، در قالب قرارگاه عملیاتی "ظفر" انجام وظیفه خواهند کرد.

وی افزود: آنچه که مربوط به نیروی انتظامی و یگان‌های ویژه ناجا در عرصه انتخابات است، برگزاری انتخابات در فضایی سرشار از «نظم» و «امنیت» است که از مدت‌ها قبل، نسبت به تحقق این مهم، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: سعی کردیم برای برگزاری انتخابات، قرارگاه عملیاتی "ظفر" را به ظرفیت سه برابر «نیرو» و «تجهیزات» ارتقاء دهیم که این مهم خود پیام هشدار دهنده‌ای برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب خواهد بود.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: در تلاش هستیم این انتخابات نیز همچون انتخابات گذشته، در کمال آرامش و اقتدار برگزار شده و برگ زرین دیگری بر افتخارات کشور ثبت شود.

وی با اشاره به رویکرد «جامعه محوری» ناجا عنوان کرد: با بهره گیری از رسانه‌ها و سایرامکانات موجود در کشور، این هدف و رویکرد نیروی انتظامی را دنبال می‌کنیم.

کرمی اضافه کرد: معتقدیم که آمادگی و ارتقاء توان رزم، یک عامل مهم "بازدارنده" است؛ چرا که اگر توان آمادگی ارتقاء یابد، قطعاً از خطرات و تهدیدات جلوگیری شده و سیاست‌های یگان‌های ویژه ناجا محقق خواهد شد.

وی تاکید کرد: با ارائه سیاست‌های کلان و تصویب آنها، به دنبال ایجاد راهبردهای بازدارنده هستیم که در راستای این مهم، اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.

کرمی، اشراف اطلاعاتی را یکی دیگر از راهبردهای بازدارنده برشمرد و افزود: باید تلاش کنیم تا بر ماموریت‌ها با "اشراف اطلاعاتی" تسلط کامل داشته باشیم.

وی با اشاره به آموزش و اهمیت آن در یگان‌های ویژه ناجا، تأکید کرد: آموزش‌های علمی، میدانی و عملی خوبی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم به طوریکه تمرکز بر آموزش در ارتقاء مهارت‌های کارکنان موثر بوده است.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: بخشی از تجهیزات یگان ویژه در حوزه‌های مختلف، تولید و مورد بهره برداری قرار گرفته است و بخش دیگر آن نیز به صورت انبوه در حال ساخت است که امیدواریم با بهره گیری از تجهیزات به روز بتوانیم همچون گذشته موفق عمل کنیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد