رئیس بیمارستان فیروزآبادی و مدیر کل حقوقی وزارت بهداشت، خبر بازداشت خبرنگار یک خبرگزاری با شکایت وزارت بهداشت را تکذیب کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، رئیس بیمارستان فیروزآبادی ادعای  بازداشت یک خبرنگار با شکایت وزارت بهداشت  را کذب خواند و گفت: :بعداز ظهر چهارشنبه شخصی با در دست داشتن بسته‌ای شبیه به کارتون بیسکویت، وارد بیمارستان فیروز آبادی می‌شود و این بسته را به اطراف می‌چرخانده که توجه نگهبانان و مأموران انتظامی مستقر در بیمارستان را به خود جلب می‌کند.

وی اضافه کرد: مشخص می‌شود در این بسته به جای بیسکویت دوربین جاسازی شده است. براساس تشخیص قاضی کشیک کلانتری، این خبرنگار در کلانتری می‌ماند و این که بیمارستان و یا وزارت بهداشت شکایتی از خبرنگار کرده باشند، کاملاً کذب است.

رئیس بیمارستان فیروزآبادی توضیح داده است: بیمارستان نقشی در بازداشت خبرنگار خبرگزاری ‌نداشته و رضایت خود را برای آزادی این شخص اعلام کرده بود. هیچگونه برخوردی از سوی بیمارستان با خبرنگار صورت نگرفته و مانیتورهای اتاق نیروی انتظامی مستقر در بیمارستان و عکس‌ها تأیید می‌کنند که برخوردی با این خبرنگار صورت نگرفته است.

به گفته وی، نماینده حقوقی بیمارستان فیروزآبادی به منظور اعلام رضایت مجدد بیمارستان از این خبرنگار در حضور قاضی، یک بار دیگر در کلانتری حضور می‌یابد که خبرنگار مذکور آزاد می‌شود.

پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفته که مدیر کل حقوقی وزارت بهداشت نیز خبر بازداشت خبرنگار یک خبرگزاری با شکایت وزارت بهداشت را تکذیب کرده است.

انتهای پیام

 

 

جهت عضویت در کانال تلگرام گروه آموزشی حسن زاده از طریق تلفن همراه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

https://telegram.me/vakilrahnama1

 

راهنما :

جهت عضویت ابتدا نرم افزار تلگرام را بر روی کامپیوتر یا گوشی خود نصب نمایید

سپس از روی گوشی یا کامپیوتر خود نسبت به کلیک کردن بر روی لینک اقدام نمایید

و پس از ورود به کانال گروه آموزشی حسن زاده بر روی  Join  کلیک نمایید.

 

 

در موارد خاص می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

آقای محمد جواد حسن زاده : ۰۹۱۵۱۰۵۱۹۴۵

۰۵۱-۳۸۶۷۱۱۸۵ دپارتمان حقوق

آدرس :مشهد دانشجو ۱۰ پلاک ۲۹

موسسه آموزش عالی آزاد فناوران توس