دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » کشف ۲۷۰۰ میلیارد تومانی کالای قاچاق

کشف ۲۷۰۰ میلیارد تومانی کالای قاچاق

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف بیش از ۲۷۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق و انهدام بیش از ۱۰۰۰ باند قاچاق کالا و ارز توسط نیروی انتظامی خبر داد.

قاسم خورشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آمار عملکرد پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی ۱۱۱ ماه نخست امسال اظهار داشت: آمار کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی حاکی از رشد ۵۴ درصدی است و به دنبال تلاش‌های انجام گرفته پرسنل نیروی انتظامی طی ۱۱ ماه نخست امسال، بیش از ۲۷۵۸ میلیارد تومان کالای قاچاق، کشف و ضبط شد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: همچنین به دنبال تمرکز نیروی انتظامی بر موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری، ماموران پلیس موفق شدند ۱۰۸۶ باند قاچاق کالا را شناسایی و منهدم کنند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۹۳ درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر پرونده‌های ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی تشکیل شده قاچاق کالا در نیروی انتظامی ۶۴ درصد رشد داشته و طی این مدت ۲۷۲۹ پرونده در این بخش تشکیل شده است. این در حالی است که پرونده‌های قاچاق با ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون تومان نیز ۸۹ درصد رشد داشته و طی این مدت ۵۲۳ پرونده تشکیل شده است.

خورشیدی با اشاره به تشکیل بیش از ۸۴ هزار پرونده قاچاق کالا در نیروی انتظامی گفت: در این مدت بیش از ۸۳ هزار متهم دستگیر شدند که پس از معرفی به مراجع قضائی، با اخذ تضامین لازم آزاد شده‌اند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   بودجه بندی آزمونهای آزمایشی وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   شروع آزمونهای آزمایشی وکالت 97

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد