آزمون وکالت

 

یکی از دانشجویان بورسیه با اشاره به اظهارات اخیر رئیس دیوان عدالت اداری گفت: دیوان عدالت در رسیدگی به پرونده بورسیه‌ها سرعت ببخشد.

علی عزیزی یکی از دانشجویان بورسیه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اظهارات اخیر رئیس دیوان عدالت اداری درباره شکایت دانشجویان بورسیه،  اظهار داشت: علیرغم تاکیدات رهبر انقلاب، مسئولان و وزارت علوم تاکنون اقدامی در جهت رفع مشکلات بورسیه‌ها صورت نداده‌اند و مشکلات دانشجویان بورسیه همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طبق قانون، دانشجویان بورسیه با داشتن حکم بورس باید بعد از فراغت از تحصیل در دانشگاه‌ها مشغول تدریس شوند، یادآور شد: این رویه از آغاز کار دولت‌ها در ایران رواج داشته، اما وزارت علوم فعلی در این زمینه کوتاهی کرده است.

این دانشجوی بورسیه با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در پرونده دانشجویان بورسیه، یادآور شد: دانشجویان بورسیه در شرایط فعلی پناهگاهی جز قوه قضائیه ندارند و لازم است این قوه به شکل تخصصی به پرونده بورسیه‌ها ورود کند.

وی با بیان اینکه مشکل اصلی دانشجویان بورسیه عدم به کارگیری آنها در دانشگاه‌هاست، گفت: دیوان عدالت اداری با علم به این موضوع و شکایت تعدادی از فارغ‌التحصیلان بورسیه، اصرار به شکایت تعداد بیشتری از افراد و دانشجویان دارد، در حالی که وزارت علوم نمی‌خواهد دانشجویان بورسیه را جذب کند. دیوان عدالت باید به رسیدگی‌های خود  در این پرونده سرعت ببخشد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

کانال گروه آموزشی حسن زاده:   https://telegram.me/vakilrahnama1   

  وب سایت وکیل راهنما:www.vakilrahnama.com

 

 

 

آزمون وکالت ، آزمون وکالت ۹۶ ، دوره های آمادگی آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ، منابع آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ۹۶ ، منابع آزمون قضاوت ۹۶

آزمون وکالت ۹۶