دوره های آمادگی آزمون وکالت

 

کاملترین تورها و دوره های آموزشی آزمون وکالت
دوره های آمادگی گروه آموزشی حسن زاده برای داوطلبین آزمون وکالت ، متناسب با هر یک از آزمون ها ی حقوقی و برای دانشجویان حقوقی، متناسب با عناوین و سرفصل های دانشگاهی تنظیم شده است.
 این دوره ها علاوه بر دارا بودن بسته های جامع و تطبیقی شامل بودجه بندی و برنامه ریزی گام به گام و روزشمار می باشند. هم چنین تیم مشاوره و پشتیبانی متخصص و برترین های آزمون های وکالت سالهای گذشته ، تا کسب نتیجه ی عالی همراه شما خواهند بود و بر اساس پیشرفت داوطلب و بررسی نقاط ضعف و قوت، بودجه بندی دقیقی را به شما عزیزان ارائه می دهند.

همراهی تیم برنامه ریزی و پشتیبانی متخصص
 برای موفقیت شما در آزمون وکالت ، نیازمند همراهی راهنمای حرفه ای هستید تا لحظات سخت سفر شما را به لحظاتی شیرین و پر آرامش مبدل سازند، پشتیبانان گروه آموزشی حسن زاده  ،لحظه به لحظه شما را همراهی و مراقبت می کنند و بهترین راه حل ها را در زمان چالش های یادگیری، ارائه می دهند.

پایداری همیشگی مطالب در حافظه ی بلند مدت با روش گروه آموزشی حسن زاده
در واقع یک روش یادگیری و به خاطر سپاری مطالب توسط “روش – وسیله ای” است که بسیار ساده و قدرتمند عمل می کند. این فکر افزار با تکیه بر قاعده منحنی فراموشی ابینگ هاووس، پاداش های فوری اسکینر، قانون همه چیز یا هیچ چیز گاترین و تداعی تکرار، مطالب را وارد حافظه بلند مدت شما می کند.

 

افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان
 همیشه برای آنکه بتوانیم مطلبی را از حافظه کوتاه مدت خود به حافظه بلند مدت منتقل کنیم مجبوریم بار ها و بارها آن را تکرار کنیم. تکراری که نهایتا ممکن است منجر به به خاطر سپاری همیشگی آن مطلب نشود.
اما در روش گروه آموزشی حسن زاده که مبتنی بر منحنی فراموشی ذهن طراحی شده، مطالب دقیقا در زمان های درست و برنامه ریزی شده توسط جعبه تکرار می شوند و بدین ترتیب از تکرار های غیر ضروری جلوگیری می شود. بدین صورت به جای اینکه مجبور باشیم مطالب را بار ها و بدون نظم مرور کنیم با مرور علمی آنها از صد درصد زمان خود استفاده نموده ایم و وقت خود را برای تکرار های بیهوده تلف نکرده ایم.

 

آزمون وکالت