برخورد شدید L۹۰ با دیواره بزرگراه نیایش منجر به مصدومیت راننده آن شد.

 ساعت ۰۰:۴۵ بامداد امروز برخورد شدید خودروی سواری با دیواره کنار بزرگراه در مسیر شرق به غرب بزرگراه نیایش بعد از بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۵۵ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

امیرعباس عادل؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری L90 حین حرکت در بزرگراه به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با جدول و دیواره کنار بزرگراه متوقف شده بود.

وی با اشاره به مصدومیت راننده خودرو در پی این حادثه،‌ خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان به سرعت پس از قطع جریان برق خودرو و قرار دادن علائم هشداردهنده، راننده را از خودرو خارج کرده و وی را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ نیروهای عملیاتی پس از انتقال خودرو سواری به حاشیه امن بزرگراه و ایمن‌سازی، محل را برای بررسی علت حادثه تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

کانال گروه آموزشی حسن زاده:   https://telegram.me/vakilrahnama1   

  وب سایت وکیل راهنما:www.vakilrahnama.com

 

 

 

آزمون وکالت ، آزمون وکالت ۹۶ ، دوره های آمادگی آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ، منابع آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ۹۶ ، منابع آزمون قضاوت ۹۶

آزمون وکالت ۹۶