اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای دادگستری اردبیل

 

کانون وکلای دادگستری اردبیل، با اعلام عدم قبولی هیچ یک از داوطلبان ایثارگر، اسامی ۱۲ نفر از داوطلبان سهمیه آزاد ر را به عنوان پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۵۵ در این کانون اعلام کرد. شایان ذکر است وضعیت رتبه های سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم سهمیه آزاد فعلاً مشخص نبوده و منوط به تصمیم بعدی هیئت مدیره این کانون است.

 

متن اطلاعیه کانون وکلای دادگستری اردبیل به شرح زیر است:

نتایج شرکت‌کنندگان در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری اردبیل در سال ۱۳۹۵ که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور ارسال گردیده در جلسه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ هیئت‌مدیره کانون وکلای دادگستری اردبیل مورد بررسی قرار گرفت که تصمیمات متخذه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

۱. نتایج شرکت‌کنندگان آزاد بررسی و با توجه به تعداد اعلم نیاز این کانون که ۱۵ نفر بود، به تعداد ۱۲ نفر به ترتیب از رتبه‌های ۱ تا ۱۲ پذیرفته شده آزاد علمی تشخیص داده شد که اسامی آنها، به ترتیب رتبه، به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

۱. بهرنگ شیرپور؛ ۲. مهرداد فیضی؛ ۳. رسول رستم‌زاده؛ ۴. یاور سلحشور گیکلو؛ ۵. واحد حاجی‌پور؛ ۶. رامین مهدی‌نژاد؛ ۷. شهرام کریمی تازه‌کند؛ ۸. تقی غلامی ونن؛ ۹. مهران بلوریان؛ ۱۰. مهدی آقایی؛ ۱۱. عسکر باقری؛ ۱۲. ثریا منظور آتشگاه.

۲. نتایج شرکت‌کنندگان در سهمیۀ ایثارگران بررسی و با توجه به این که هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان در این سهمیه، نصاب علمی حداقل ۷۰ درصد آخرین نفر پذیرفته شده آزاد را کسب نکرده بودند، بنابراین قبول شده علمی در این گروه وجود نداشت.

۳. تصمیم گیری در خصوص تکمیل ظرفیت (یعنی فاصله ۱۲ تا ۱۵ نفر) موکول به جلسات بعدی گردید.

 

 

 

 

آزمون وکالت ، آزمون وکالت ۹۶ ، دوره های آمادگی آزمون وکالت ، آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ، منابع آزمون قضاوت ، منابع آزمون وکالت ۹۶ ، منابع آزمون قضاوت ۹۶

آزمون وکالت ۹۶

 

کانال گروه آموزشی حسن زاده:   https://telegram.me/vakilrahnama1