دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » برخورد جدی تعزیرات با تخلفات بیمارستانی

برخورد جدی تعزیرات با تخلفات بیمارستانی

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور از ادامه پیگیری و برخورد جدی با تخلفات بیمارستانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا جمشیدی افزود: در ماه‌های گذشته تخلفات متعددی در برخی بیمارستان ها کشف شده است.

وی گفت: پرونده مهمی در ماه‌های اخیر پیگیری شد و مطلع شدیم که در یکی از بیمارستان‌ها از وسایل و تجهیزات پزشکی یکبار مصرف به صورت مکرر استفاده شده است.

جمشیدی ادامه داد: در یکی از پرونده‌ها، تعدادی از داروهای تاریخ مصرف گذشته به جای اینکه امحاء شود در چرخه داروخانه‌های مختلف قرار گرفته بود، ضمن اینکه در برخی از داروخانه ها هم داروهای تقلبی و مکمل‌های غذایی که مصرف انسانی نداشته توزیع می‌شده است.

رئیس تعزیرات تصریح کرد: در حال حاضر پرونده این تخلفات بیمارستانی با همکاری وزارت بهداشت، معاونت درمان و سازمان غذا و دارو پیگیری شده است و این روند ادامه دارد.

جمشیدی با اشاره به کشف برخی تخلفات بیمارستانی در تهران گفت: هفته گذشته بیمارستان معروفی را در شمال تهران ۱۸میلیارد جریمه کردیم و بیمارستان دیگری هم به علت تخلفات متعدد پلمب شد.

وی همچنین تأکید کرد: در روزهای آینده با یکی از بیمارستانها که در چند سال اخیر بدون مجوز فعالیت داشته است، برخورد خواهیم کرد.

جمشیدی با بیان اینکه تأمین امنیت سلامت مردم اولویت اصلی سازمان تعزیرات است تأکید کرد: با متخلفان بیمارستانی و بهداشتی به هیچ وجه مسامحه و گذشت نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد