دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » زمان ثبت‌نام «پرداخت جریمه غیبت» تمدید شد

زمان ثبت‌نام «پرداخت جریمه غیبت» تمدید شد

جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر تمدید یک‌ماهه زمان ثبت متقاضیان پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی از ثبت‌نام بیش از ۳۱هزار نفر در این طرح خبر داده و هشدار داد که زمان مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تمدید زمان ثبت نام متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی، در تشریح این خبر اظهار داشت: به‌دنبال استقبال مشمولان این طرح برای ثبت نام و ارائه فرصت مجدد برای کسانی که هنوز موفق به ثبت نام در طرح پرداخت جریمه نقدی غیبت خدمت سربازی نشده‌اند، زمان ثبت نام در این طرح یک ماه تمدید شد و متقاضیان بهره‌مندی از این طرح می‌توانند تا ۱۵ مرداد ماه با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و ارائه مدارک، درخواست خود برای پرداخت جریمه نقدی غیبت را ثبت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی در ادامه افزود: بر اساس آمار به دست آمده، تاکنون بیش از ۳۱ هزار نفر برای پرداخت جریمه نقدی غیبت خدمت سربازی ثبت نام کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا ۱۵ مرداد ماه، بیش از ۱۰۰ هزار مشمول این طرح، درخواست خود را برای پرداخت جریمه قانونی، ثبت کنند.

وی با هشدار به کسانی که خواستار پرداخت جریمه نقدی در این طرح بوده ولی هنوز ثبت نام نکرده‌اند، گفت: این تمدید زمان ثبت نام، آخرین فرصت برای مرحله اول ثبت نام طرح پرداخت جریمه غیبت است و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد؛ لذا مشمولان غایبی که خواستار پرداخت این جریمه هستند، تنها تا ۱۵ مرداد ماه فرصت دارند تا درخواست خود را ثبت کنند.

کریمی ادامه داد: لازم به ذکر است در صورتی که تا ۱۵ مرداد ماه، تعداد کسانی که درخواست خود برای پرداخت جریمه غیبت سربازی را ثبت کنند به‌میزان انتظار ما برای امسال برسد، مرحله دومی برای ثبت درخواست متقاضیان، وجود نخواهد داشت.

جانشین سازمان وظیفه عمومی در پایان با اعلام خبر آغاز ارسال پیامک این سازمان به کسانی که درخواست خود را ثبت کرده‌اند، گفت: سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی مدارک مشمولان متقاضی این طرح در سال جاری، روند ارسال پیامک به کسانی که شرایط پرداخت جریمه را داشته‌اند، آغاز کرده است.

انتهای پیام/*

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد