دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز تغییر کرد

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز تغییر کرد

هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، امیر حسین‌آبادی را به عنوان رئیس بیست و نهمین دوره هیئت مدیره این کانون انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، حسین‌آبادی در حالی در دوره جدید هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز به عنوان رئیس کانون انتخاب شده که پیش از وی، علی نجفی توانا ریاست کانون را بر عهده داشت. نجفی توانا در انتخابات بیست و نهمین دوره کانون وکلای دادگستری مرکز با اخذ دو هزار و ۷۳ رأی به عنوان نفر اول و حسین‌آبادی با یک هزار و ۵۲۶ رأی به عنوان نفر هشتم انتخاب شد.

بر اساس این گزارش، در انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، اسماعیل مصباح و علی آذربایجانی به عنوان نایب رئیس کانون انتخاب شدند. آذربایجانی و مصباح در بیست و نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز به ترتیب موفق به اخذ یک هزار و ۸۵۷ و یک هزار و ۷۲۷ رأی شدند.

همچنین اعضای هیئت مدیره کانون وکلا، محمد غفار فردویی و سید محمود علیزاده طباطبایی را به عنوان بازرس کانون انتخابات کردند. طباطبایی و غفاری در انتخابات هیئت مدیره به ترتیب موفق به اخذ یک هزار و ۴۸۳ و یک هزار و ۴۷۵ رأی شده بودند. 

بهشید ارفع‌نیا و جعفر کوشا نیز از سوی اعضای بیست و نهمین دوره هیئت مدیره کانون به عنوان منشی هیئت مدیره انتخاب شدند. کوشا و ارفع نیا در انتخاب اخیر به ترتیب یک هزار و ۶۰۰ و یک هزار و ۵۱۹ رأی کسب کردند.

هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، ۱۸ عضو دارد که ۱۲ عضو اصلی و شش عضو نیز علی‌البدل هستند.

انتهای پیام/۱۱

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد