دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » احتمال عمدی بودن آلودگی میوه‌های قاچاق/مقدار کشفیات ۱۱ تن شدﺩﺑﯿﺮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻕ ﮐﺎﻻ ﻭ ﺍﺭﺯ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﻬﺮﺍن با بیان اینکه رای باقیمانده میوه‌های قاچاق به‌زودی اعلام می‌شود، گفت: بررسی‌های کنونی نشان‌ می‌دهد آثار سموم که بعضاً عمدی است در این محصولات وجود دارد. علی‌اکبر پوراحمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین برنامه دستگاه متبوعش برای میوه‌های کشف شده، گفت:‌امروز (دوشنبه) بازدیدی از تمامی کشفیات در سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی انجام دادیم و رأی نهایی بعد از نتیجه ۳ پرونده باقیمانده و نظر کامل مراجع ذیصلاح اتخاذ می‌شود. وی ادامه داد: اکثریت میوه‌های کشف شده که مقداری از آنها نیز در تعطیلات نوروز به‌ دست آمده به ۱۱ تن می‌رسد و بعد از رأی نهایی که در چند روز آینده اعلام می‌شود تعیین تکلیف لازم انجام می‌گیرد اما غالب این مویه‌های قاچاق که بخشی از آنها نیز خود به خود امحا شده مورد امحا قرار می‌گیرند. ﺩﺑﯿﺮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻕ ﮐﺎﻻ ﻭ ﺍﺭﺯ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﻬﺮﺍن درباره اینکه نظریه مسئولان ذیربط درباره بخشی از این میوه‌های باقیمانده چیست؟ نیز گفت: فعلاً روی پرونده‌های موجود به غیر از ۳ پرونده نظریه عدم مصرف انسانی صادر شده و دلیل آن هم به خاطر آن است که مشاهده شده آثار مخرب سموم که بعضاً احتمال عمدی بودن آن هم می‌رود وجود داشته باشد. پوراحمدنژاد تصریح کرد: میوه‌های موجود به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار می‌گیرد و غالب آنها نیز نارنگی پاکستانی، سیر چینی، سیب فرانسوی و انگور شیلیایی است. انتهای پیام/

احتمال عمدی بودن آلودگی میوه‌های قاچاق/مقدار کشفیات ۱۱ تن شدﺩﺑﯿﺮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻕ ﮐﺎﻻ ﻭ ﺍﺭﺯ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﻬﺮﺍن با بیان اینکه رای باقیمانده میوه‌های قاچاق به‌زودی اعلام می‌شود، گفت: بررسی‌های کنونی نشان‌ می‌دهد آثار سموم که بعضاً عمدی است در این محصولات وجود دارد. علی‌اکبر پوراحمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین برنامه دستگاه متبوعش برای میوه‌های کشف شده، گفت:‌امروز (دوشنبه) بازدیدی از تمامی کشفیات در سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی انجام دادیم و رأی نهایی بعد از نتیجه ۳ پرونده باقیمانده و نظر کامل مراجع ذیصلاح اتخاذ می‌شود. وی ادامه داد: اکثریت میوه‌های کشف شده که مقداری از آنها نیز در تعطیلات نوروز به‌ دست آمده به ۱۱ تن می‌رسد و بعد از رأی نهایی که در چند روز آینده اعلام می‌شود تعیین تکلیف لازم انجام می‌گیرد اما غالب این مویه‌های قاچاق که بخشی از آنها نیز خود به خود امحا شده مورد امحا قرار می‌گیرند. ﺩﺑﯿﺮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻕ ﮐﺎﻻ ﻭ ﺍﺭﺯ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﻬﺮﺍن درباره اینکه نظریه مسئولان ذیربط درباره بخشی از این میوه‌های باقیمانده چیست؟ نیز گفت: فعلاً روی پرونده‌های موجود به غیر از ۳ پرونده نظریه عدم مصرف انسانی صادر شده و دلیل آن هم به خاطر آن است که مشاهده شده آثار مخرب سموم که بعضاً احتمال عمدی بودن آن هم می‌رود وجود داشته باشد. پوراحمدنژاد تصریح کرد: میوه‌های موجود به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار می‌گیرد و غالب آنها نیز نارنگی پاکستانی، سیر چینی، سیب فرانسوی و انگور شیلیایی است. انتهای پیام/

ﺩﺑﯿﺮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻕ ﮐﺎﻻ ﻭ ﺍﺭﺯ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﻬﺮﺍن با بیان اینکه رای باقیمانده میوه‌های قاچاق به‌زودی اعلام می‌شود، گفت: بررسی‌های کنونی نشان‌ می‌دهد آثار سموم که بعضاً عمدی است در این محصولات وجود دارد.

علی‌اکبر پوراحمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین برنامه دستگاه متبوعش برای میوه‌های کشف شده، گفت:‌امروز (دوشنبه) بازدیدی از تمامی کشفیات در سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی انجام دادیم و رأی نهایی بعد از نتیجه ۳ پرونده باقیمانده و نظر کامل مراجع ذیصلاح اتخاذ می‌شود.

وی ادامه داد: اکثریت میوه‌های کشف شده که مقداری از آنها نیز در تعطیلات نوروز به‌ دست آمده به ۱۱ تن می‌رسد و بعد از رأی نهایی که در چند روز آینده اعلام می‌شود تعیین تکلیف لازم انجام می‌گیرد اما غالب این مویه‌های قاچاق که بخشی از آنها نیز خود به خود امحا شده مورد امحا قرار می‌گیرند.

ﺩﺑﯿﺮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯه ﺑﺎ ﻗﺎﭼﺎﻕ ﮐﺎﻻ ﻭ ﺍﺭﺯ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﻬﺮﺍن درباره اینکه نظریه مسئولان ذیربط درباره بخشی از این میوه‌های باقیمانده چیست؟ نیز گفت: فعلاً روی پرونده‌های موجود به غیر از ۳ پرونده نظریه عدم مصرف انسانی صادر شده و دلیل آن هم به خاطر آن است که مشاهده شده آثار مخرب سموم که بعضاً احتمال عمدی بودن آن هم می‌رود وجود داشته باشد.

پوراحمدنژاد تصریح کرد: میوه‌های موجود به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار می‌گیرد و غالب آنها نیز نارنگی پاکستانی، سیر چینی، سیب فرانسوی و انگور شیلیایی است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد