دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » پاتک شبانه پلیس غرب استان تهران به اراذل و اوباش

پاتک شبانه پلیس غرب استان تهران به اراذل و اوباش

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به عملیات شب گذشته این پلیس و دستگیری تعداد زیادی از اراذل و اوباش استان گفت: پلیس با هرگونه اخلال در نظم و امنیت شهروندان با اقتدار برخورد کرده و اجازه جولان به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، سردار محسن خانچرلی با بیان اینکه مطالبات مردمی و انتظار مسئولان در خصوص امنیت اجتماعی با قدرت بیش از پیش از سوی پلیس استان پیگیری می‌شود، گفت: با اجرای طرحهای امنیت اجتماعی در غرب استان تهران، با هماهنگی صورت گرفته با مقام قضایی، شناسایی اراذل و اوباش سطح یک و دو که با اقدامات ایذائی برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کردند، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: با در دسترس بودن سوابق موجود و پیگیری‌های صورت گرفته، محل اختفای این افراد شناسایی و تیم‌های عملیاتی پلیس غرب استان تهران، در عملیات شب گذشته تعداد زیادی از این افراد را دستگیر کردند.

خانچرلی با اشاره به اینکه براساس درخواست شهروندان غرب استان تهران اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی به‌طور مستمر و جدی اجرا می‌شود، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به این مطلب که  اراذل و اوباش دستگیر شده توسط کلانتری‌ها و پلیس امنیت عمومی این فرماندهی تحت کنترل هستند، گفت: توجه به خواسته‌ها و مطالبات مردم و پیگیری جدی آنها  مورد تأکید خدمتگزاران مردم در مجموعه پلیس غرب استان تهران است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با ارزیابی مثبت از بازخورد طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت محله‌محوری تأکید کرد: ایجاد جو روانی امنیت و آرامش در جامعه در گروی تلاش مضاعف دستگاه قضایی و انتظامی است که در این میان، ناجا همواره پیشگام تأمین امنیت در سطح جامعه است که نتایج آن در یافته‌های پروژه نظرسنجی صورت گرفته، مشهود است.

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   بودجه بندی آزمونهای آزمایشی وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   شروع آزمونهای آزمایشی وکالت 97

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد