دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » انتقال ۶ زندانی ایرانی از زندان‌های ارمنستان

انتقال ۶ زندانی ایرانی از زندان‌های ارمنستان

سفارت ایران در ارمنستان از انتقال ۶ زندانی ایرانی به کشورمان در عصر روز گذشته و تحویل این افراد به مقامات قضایی کشور در مرز «نوردوز» خبر داد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان از انتقال ۶ زندانی ایرانی محبوس در زندان‌های کشور ارمنستان به کشورمان به منظور سپری کردن دوران باقی‌مانده دوران محکومیتشان خبر داد.

بر اساس این گزراش در این انتقال که به دنبال پیگیری‌های سفارت کشورمان و همکاری وزارت دادگستری ارمنستان انجام شد بعد از ظهر دیروز (جمعه بیست و یک اسفند ۹۴) ۶ تن از زندانیان ایرانی برای گذراندن باقیمانده دوران محکومیت خود در مرز «نوردوز» تحویل مقامات قضایی کشورمان شدند.

با احتساب انتقال اخیر محکومان ایرانی از کشور ارمنستان، از ابتدای سال ۹۴، مجموعاً ۱۹ نفر از زندانیان ایرانی محبوس در ارمنستان، طی ۴ مرحله به کشورمان منتقل شده‌اند.

جرم اکثر زندانیان ایرانی همراه داشتن مواد مخدر در سفر به ارمنستان بوده و هم اکنون ۳۲ ایرانی دیگر در زندانهای ارمنستان به سر می‌برند.

 انتقال زندانیان ایرانی در ارمنستان به کشورمان در حالی انجام می شود که لایحه استرداد مجرمین بین دو کشور اخیرا در مجلس اعلام وصول شده و انتظار می رود در ماههای آینده تصویب شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد