دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » آزمون وکالت » دستگاه های متولی مبارزه با جرائم اقتصادی به ادبیات مشترک برسند

دستگاه های متولی مبارزه با جرائم اقتصادی به ادبیات مشترک برسند

معاون قضائی دادستان کل کشور گفت: چنانچه هماهنگی، همدلی و وحدت کلمه ایجاد نشود قطعا در این رابطه به جایی نخواهیم رسید؛ باید دستگاه های متولی مسئول در این خصوص یک محوریت و ادبیات مشترکی را ایجاد کنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، دکتر محمدجواد حشمتی در نشست تخصصی مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا، افرود: یکی از اقدامات اساسی حکومت جمهوری اسلامی ایران این است که مبارزه با مفاسد اقتصادی را وظیفه خود بداند و در این راه باید همه ابزارها برای مبارزه با مفاسد اقتصادی تجمیع و متمرکز شود.
وی ادامه داد: برای مبارزه با جرایم اقتصادی باید عزم ملی ایجاد شود تا در این زمینه اهداف و برنامه هایمان به سرانجام برسد، دستگاه های نظارتی بسیاری داریم اما این دستگاه ها ناکارآمد هستند؛ لازم است که در این خصوص نظارت همگانی موضوعیت پیدا کند.
معاون قضائی دادستان کل کشور افزود: زیاده خواهی یکی از مواردی است که بر پیکره انقلاب آسیب وارد می کند، مقاومت های امروزه ما به دلیل وجود سربازان گمنام است.
حشمتی گفت: یکی از اقدامات اساسی حکومت جمهوری اسلامی ایران این است که مبارزه با مفاسد اقتصادی را وظیفه خود بداند و در این راه باید، همه ابزارها برای مبارزه با مفاسد اقتصادی تجمیع و متمرکز شود.
وی به شعار امام و انقلاب در خصوص تباهی ظلم و تبعیض اشاره کرد و گفت: امام (ره) در این راستا حرکت و وضع موجود را اصلاح کرد.
معاون قضائی دادستان کل کشور گفت: اگر مفاسد اقتصادی به جایی برسد که پیکره انقلاب را تهدید کند قطعا حرکت مردمی دیگری آغاز می شود پس باید مقامات و مسئولان مربوطه همت خود را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی جذب و معطوف کند.
حشمتی با اشاره به اینکه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی باید تدبیری نو اندیشیده شود، بیان داشت: باید سعی کنیم با تدابیر نو در این زمینه اثربخشی لازم را داشته باشیم.
وی تصریح کرد: به برکت خون های ریخته شده خصوصا در این ایام است که انقلاب پابرجا و زنده مانده است و این به ما کمک می کند که با مفاسد اقتصادی مبارزه کنیم اگرچه هزینه بر است اما می شود حرکتی نو را تدوین کرد تا هزینه ها کمتر شود.
معاوت قضائی دادستان کل کشور تأکید کرد: اگر می خواهیم انقلاب را حفظ کنیم باید نفوذ مفسدان اقتصادی را کنترل کنیم که قطعا در این راه به برکت خون شهدا و رهنمودهای رهبری در این زمینه امیدوار هستیم.

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد